Zima Zakopane 2021

  bez wyżywienia     Zakopane

Rezerwuj pakiet

 
 

opis pakietu

Zakopane jako zimowa stolica Tatr do bardzo popularny kierunek na spędzenie ferii zimowych. Szeroka oferta atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dzieci przyciąga z roku na rok rzeszę turystów. Piękne widoki na Tatry, wiele wyciągów narciarskich zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy oraz wieczory w akompaniamencie góralskiej muzyki na żywo to tylko niektóre z czynników popularności Zakopanego w trakcie ferii.

Jak co roku na Wielkiej skoczni odbędą się skoki w konkursie z serii Pucharu Świata. Pierwsze zawody miały miejsce 1980 roku w których wygrał Polak Stanisław Bobak, dzień później Piotr Fijas. W tym roku rozegrany zostanie konkurs drużynowy oraz konkurs indywidualny.

Dla aktywnych polecamy sporty zimowe jak narciarstwo, snowboard lub skutery śnieżne.  Z roku na rok coraz bardziej popularny staje się również skituring czyli wychodzenie na szczyty w specjalnych nartach zwanych fokami. Ten sport to powrót do korzeni narciarstwa kiedy do narty służyły do przemieszczania się po górach. Można rozróżnić 3 główne nurty w tym sporcie: sprinterzy – sport wyczynowy, freeriderzy – zjazdy na dziewiczych stokach oraz turyści- czyli spacer, aktywna turystyka.

Pakiet oferuje

Hotel Helios


PAKIETY OBIEKTU ›

Zakopane ›
ul. Słoneczna 2a
34-500
woj. małopolskie ›
tel. 182013808
hotel-helios.pl


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
Zima Zakopane 2021Prosta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w Hotel Helios.

rezerwacja zabezpieczona SSL

Hotel Helios na mapie

Szukaj dojazdu