Wielkanoc nad morzem - Jastrzębia Góra

  min. 3 nocy       śniadanie i obiadokolacja     Jastrzębia Góra

Rezerwuj pakiet


opis pakietu

Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas, aby połączyć spacer brzegiem Bałtyku ze spotkaniem

 w rodzinnym gronie oraz chwilami przy kieliszku dobrego wina lub interesującej książce. Mamy nadzieję, że ta krótka przerwa świąteczna przyniesie Państwu odprężenie, ukojenie, chwilę relaksu i na chwilę pozwoli zapomnieć o trudach dnia codziennego oraz dopływ nowej energii na nadchodzące dni. Jeśli zechcecie Państwo spędzić te wyjątkowe wiosenne święta w miłej atmosferze, poznać nowe miejsce, smacznie zjeść i troszkę się zabawić, serdecznie zapraszamy do naszego Pensjonatu!

 

Na te dni przygotowaliśmy specjalną ofertę, która będzie obejmować pobyt czterodniowy  /od Wielkiego Piątku do Poniedziałku Wielkanocnego/, wraz z całodziennym wyżywieniem.

Podczas pobytu zapewnimy znakomite świąteczne menu.

Śniadanie Wielkanocne z tradycyjnym obfitym stołem pełnym klasycznych potraw staropolskich – swojskie kiełbasy, jaja, sałatki, pasztety, mięsa pieczone faszerowane,  ryby wędzone, a na słodko babki, mazurki i inne ciasta wielkanocne. Oczywiście nie zabraknie w tym dniu święconki  

oraz doskonałą wielkanocną obiadokolację (żurek, oraz dwa rodzaje potraw mięsnych:  (np.  roladki z piersi kurczaka nadziewane suszonymi pomidorami / lub kawałki fileta z kurczaka w sosie kurkowym/pieprzowym oraz karkówka duszona w sosie własnym z aromatycznymi przyprawami, surówki - zarówno na gorąco jak i na zimno , ziemniaczki -

Obiadokolacje serwowane na platerach do stołu wielkanocnego.

Soki owocowe oraz woda mineralna w cenie.

 

W Niedzielę Wielkanocną całodniowy bufet ciast wielkanocnych.

 

Dla wszystkich chętnych zawsze znajdzie się zarówno miejsce jak i możliwość świątecznego udekorowania i przygotowania święconki, oraz oczywiście zapraszamy wszystkich chętnych wraz z nami na święcenie pokarmów w Wielką Sobotę ( z uwagi na kameralny charakter miejscowości - uroczystość święcenia pokarmów trwa u Naszej Parafii do godziny 12:00 )

 

Jeżeli planujecie Państwo przyjechać do nas szybciej, lub pozostać na kolejne dni, prosimy o kontakt telefoniczny 605616149 lub mailowy info@willaglobal.pl  - przedstawimy naszą ofertę.  

zasady anulacji

Oferta zwrotna - przedpłata / koszty anulacji 40% wartości pobytu

Ewentualną Zmianę lub anulację rezerwacji należy dokonywać w formie pisemnej za pośrednictwem e-mail. O ile zmiana lub anulacja jest możliwa i zostanie zgłoszona przez Zamawiającego nie później niż na 30 dni przed terminem przyjazdu, Obiekt dokona zmiany rezerwacji lub zwrotu wpłaconego zadatku.  

W wypadku anulowania w terminie krótszym niż 30 dni przed przyjazdem zadatek zostanie potrącony w całości.

W przypadku niepojawienia się Gościa w hotelu, hotel obciąży Gościa sumą w wysokości wpłaconego zadatku.

Wskazany koszt został wyliczony za pokój dla danego okresu, dla danej liczby osób. Nie zwracamy kosztów pobytów za niewykorzystane dni pobytowe lub mniejszą niż deklarowana liczbę osób.

 

W przypadku braku możliwości skorzystania z pobytu z uwagi na czynniki od nas niezależne (przyszłe, ewentualne nowe restrykcje związane ze stanem epidemii),  proponujemy  możliwość  zmiany terminu pobytu, wymiany kwoty na Voucher pobytowy do wykorzystania w innym dogodnym terminie  (ważność 1 rok od daty planowanego pobytu). 

 

WYPOSAŻENIE

Śniadanie
w cenie


WiFi w pokojach
w cenie


Obiadokolacja


Parking własny
w cenie


Palenie zabronione


Bar


Plac zabaw dla dzieci
w cenie


Przyjazny niepełnosprawnym


Wypożyczalnia rowerów
w cenie


Pakiet oferuje

Willa Global


PAKIETY OBIEKTU ›

Jastrzębia Góra ›
ul. Makowa 12
84-104
woj. pomorskie ›
tel. 605616149
www.willaglobal.pl


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
Wielkanoc nad morzem - Jastrzębia GóraProsta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w Willa Global.

rezerwacja zabezpieczona SSL

Willa Global na mapie

Szukaj dojazdu