Wielkanoc nad morzem - Jastrzębia Góra

  min. 3 nocy       śniadanie i obiadokolacja     Jastrzębia Góra

Rezerwuj pakiet


opis pakietu

Wartość pakietu dla dwóch osób: 1.500,00 PLN 

w pokoju dwuosobowym  w terminie 29.03 - 01.04.2024

 

Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas, aby połączyć spacer brzegiem Bałtyku ze spotkaniem.

To również początek Wiosny,  pierwsze dłuższe słoneczne dni. Zapach budzącej się przyrody do życia.

Warto je spędzić nad morzem,

 

 w rodzinnym gronie oraz chwilami przy kieliszku dobrego wina lub interesującej książce. Mamy nadzieję, że ta krótka przerwa świąteczna przyniesie Państwu odprężenie, ukojenie, chwilę relaksu i na chwilę pozwoli zapomnieć o trudach dnia codziennego oraz dopływ nowej energii na nadchodzące dni. Jeśli zechcecie Państwo spędzić te wyjątkowe wiosenne święta w miłej atmosferze, poznać nowe miejsce, smacznie zjeść i troszkę się zabawić, serdecznie zapraszamy do naszego Pensjonatu!

 

Na te dni przygotowaliśmy specjalną ofertę, która będzie obejmować pobyt czterodniowy  /od Wielkiego Piątku do Poniedziałku Wielkanocnego/, wraz z całodziennym wyżywieniem - śniadanie w formie bufetu szwedzkiego i obiadokolacja. 

 

Podczas pobytu zapewnimy znakomite świąteczne menu.

Śniadanie Wielkanocne z tradycyjnym obfitym stołem pełnym klasycznych potraw staropolskich – swojskie kiełbasy, jaja, sałatki, pasztety, mięsa pieczone faszerowane,  ryby wędzone, a na słodko babki, mazurki i inne ciasta wielkanocne. Oczywiście nie zabraknie w tym dniu święconki  

oraz doskonałą wielkanocną obiadokolację (żurek, oraz dwa rodzaje potraw mięsnych:  (np.  roladki z piersi kurczaka nadziewane suszonymi pomidorami / lub kawałki fileta z kurczaka w sosie kurkowym/pieprzowym oraz karkówka duszona w sosie własnym z aromatycznymi przyprawami, surówki - zarówno na gorąco jak i na zimno , ziemniaczki -

Obiadokolacje serwowane na platerach do stołu wielkanocnego.

Soki owocowe oraz woda mineralna w cenie.

 

W Niedzielę Wielkanocną całodniowy bufet ciast wielkanocnych.

 

Dla wszystkich chętnych zawsze znajdzie się zarówno miejsce jak i możliwość świątecznego udekorowania i przygotowania święconki, oraz oczywiście zapraszamy wszystkich chętnych wraz z nami na święcenie pokarmów w Wielką Sobotę ( z uwagi na kameralny charakter miejscowości - uroczystość święcenia pokarmów trwa u Naszej Parafii do godziny 12:00 )

 

Jeżeli planujecie Państwo przyjechać do nas szybciej, lub pozostać na kolejne dni, prosimy o kontakt telefoniczny 605616149 lub mailowy info@willaglobal.pl  - przedstawimy naszą ofertę.  

zasady anulacji

Oferta zwrotna - przedpłata / koszty anulacji 35% wartości pobytu

Ewentualną Zmianę lub anulację rezerwacji należy dokonywać w formie pisemnej za pośrednictwem e-mail. O ile zmiana lub anulacja jest możliwa i zostanie zgłoszona przez Zamawiającego nie później niż na 30 dni przed terminem przyjazdu, Obiekt dokona zmiany rezerwacji lub zwrotu wpłaconego zadatku.  

W wypadku anulowania w terminie krótszym niż 30 dni przed przyjazdem zadatek zostanie potrącony w całości.

W przypadku niepojawienia się Gościa w hotelu, hotel obciąży Gościa sumą w wysokości wpłaconego zadatku.

Wskazany koszt został wyliczony za pokój dla danego okresu, dla danej liczby osób. Nie zwracamy kosztów pobytów za niewykorzystane dni pobytowe lub mniejszą niż deklarowana liczbę osób.

 

W przypadku braku możliwości skorzystania z pobytu z uwagi na czynniki od nas niezależne, proponujemy możliwość zmiany terminu pobytu, wymiany kwoty na Voucher pobytowy do wykorzystania w innym dogodnym terminie  (ważność 1 rok od daty planowanego pobytu). 

 

WYPOSAŻENIE

Śniadanie
w cenie


WiFi w pokojach
w cenie


Obiadokolacja


Parking własny
w cenie


Palenie zabronione


Przyjazny niepełnosprawnym


Bar


Plac zabaw dla dzieci
w cenie


Wypożyczalnia rowerów
w cenie


Pakiet oferuje

Willa Global


PAKIETY OBIEKTU ›

Jastrzębia Góra ›
ul. Makowa 12
84-104
woj. pomorskie ›
tel. 605616149
www.willaglobal.pl


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
Wielkanoc nad morzem - Jastrzębia GóraProsta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w Willa Global.

rezerwacja zabezpieczona SSL

Willa Global na mapie

Szukaj dojazdu