Weekend Listopadowy w Dworze Kombornia

  min. 3 nocy       śniadanie i obiadokolacja     Korczyna

Rezerwuj pakiet


opis pakietu

Listopadowy weekend, to kilka wolnych dni, które należy dobrze wykorzystać na regenerację. Naładować akumulatory przed długimi, ciężkimi zimowymi miesiącami. Odpocząć. Bogata oferta masaży, zabiegów kosmetycznych i rehabilitacyjnych, doskonała kuchnia wyróżniona w żółtym przewodniku Gault&Millau, specjalna kolacja Szefa Kuchni Marcina, wieczory z wybornym winem, relaks - tak ugościmy Państwa w długi listopadowy weekend.
 

Dwór Kombornia to obiekt butikowy, o charakterze kameralnego zacisza. Na 10 hektarach mieści się zabytkowy park z alejkami spacerowymi, ogród i przestrzeń rekreacyjna. Pokoje hotelowe rozmieszczone są w 3 osobnych budynkach, co gwarantuje spokój i ciszę w trakcie pobytu. Restauracja Magnolia obejmuje kilka osobnych saloników i tarasów.

Pakiet obejmuje:

  • 3 noclegi w wybranym pokoju w Dwór Kombornia Hotel&SPA****,
    lub
  • 3 noclegi w wybranym pokoju w Dwór Kombornia- Folwark***,
  • 3 śniadania w formie bogatego bufetu szwedzkiego,(pieczywo z małej lokalnej rodzinnej piekarni, wędliny, pasztety, sałatki, galaretki mięsne własnej produkcji),
  • 3 Vouchery o wartości 75 PLN/osoba/doba na dowolnie wybrane menu Restauracji Magnolia i i menu Szef Kuchni poleca,
  • 1 komentowana (60 minut) degustacje win w Salonie Win Karpackich (tylko dla osób pełnoletnich),
  • Voucher o wartości 200 PLN na dowolnie wybrane zabiegi pielęgnacyjne, rytuały i masaże z oferty ChocoWine SPA i Centrum Rehabilitacji Kombornia (nie dotyczy zabiegów objętych promocją).

Dodatkowo polecamy:

możliwość wydłużenia pobytu o dodatkowe dni: 9.11 i 14.11. 2022r. Nocleg z rabatem 50% od ceny RACK.

Pakiet obowiązuje w terminie 10-13.11.2022r.


Niewykorzystanie któregokolwiek elementu wchodzącego w skład pakietu nie powoduje zmniejszenia jego wartości.

Cena zawiera podatek VAT. Promocji nie można łączyć z innymi ofertami promocyjnymi.

Jeżeli chcą Państwo dokonać zmian w powyższej ofercie lub chcieliby Państwo otrzymać inny, przygotowany specjalnie dla Państwa pakiet dedykowany, prosimy o kontakt z Działem Rezerwacji Indywidualnych: recepcja@DworKombornia.pl
 

zasady anulacji

Potwierdzeniem rezerwacji w obiektach Dwór Kombornia Hotel&SPA**** i Dwór Kombornia - Folwark*** jest wpłata 30% ceny w terminie do 3 dni od momentu przyjęcia rezerwacji wstępnej.

Płatności można dokonać: 

a) gotówką na Recepcji, 

b) kartą kredytową (w takim przypadku prosimy o przekazanie wypełnionego formularza Mil Order Form lub podanie danych z karty telefonicznie w celu dokonania jej obciążenia lub pre-autoryzacji) 

c) płatnością zdalną poprzez link

d) przelewem na rzecz

RSF Sp. z o.o., 

Kombornia 1, 38-420 Korczyna, 

Polska, Bank: Santander Bank Polska, 

BIC/ SWIFT: WBKPPLPP - 

konto PLN: PL 60 1090 1665 0000 0001 3513 3520 - 

konto EURO: PL 48 1090 2053 0000 0001 3741 4400 


 

Sezony w okresie od 2.01.2022-8.01.2023 (podana daty oznaczają dzień rozpoczęcia i zakończenia doby hotelowej) : Sezon Podstawowy: 2-5.01, 9.01-14.04, 17.04-28.04, 3.05-14.06, 19.06-30.06, 11.09-9.11, 13.11 -22.12, 27.12-29.12. Sezon Lato: 1.07-10.09. Sezon Świąteczny: 6-9.01, 15-18.04, 29.04-3.05, 16-19.06, 10-13.11, 23-26.12, 30.12.22-1.01.23; 5-8.01.2023. 


 

Sezon Podstawowy:

bezpłatna anulacja lub zmiana rezerwacji jest możliwa na 7 dni przed przyjazdem. Jeżeli rezerwacja zostanie anulowana lub zmieniona po ustalonym terminie, będziemy zmuszeni obciążyć Państwa kosztami w wysokości 30% wartości pobytu tytułem zwrotu poniesionych przez Hotel kosztów i nakładów oraz strat związanych z niewykorzystanym pokojem hotelowym, nie mniej jednak niż wartość pierwszego rezerwowanego noclegu według aktualnego cennika. 

Sezon Lato: 

bezpłatna anulacja lub zmiana rezerwacji jest możliwa na 14 dni przed przyjazdem. Jeżeli rezerwacja zostanie anulowana lub zmieniona po ustalonym terminie, będziemy zmuszeni obciążyć Państwa kosztami w wysokości 30% wartości pobytu tytułem zwrotu poniesionych przez Hotel kosztów i nakładów oraz strat związanych z niewykorzystanym pokojem hotelowym, nie mniej jednak niż wartość pierwszego rezerwowanego noclegu według aktualnego cennika . 

Sezon Świąteczny: 

bezpłatna anulacja lub zmiana rezerwacji jest możliwa na 21 dni przed przyjazdem. Jeżeli rezerwacja zostanie anulowana lub zmieniona po ustalonym terminie, będziemy zmuszeni obciążyć Państwa kosztami w wysokości 50% wartości pobytu tytułem zwrotu poniesionych przez Hotel kosztów i nakładów oraz strat związanych z niewykorzystanym pokojem hotelowym, nie mniej jednak niż wartość pierwszego rezerwowanego noclegu według aktualnego cennika. W przypadku rezygnacji z pakietu w trakcie pobytu, Gość hotelowy tytułem zwrotu poniesionych przez Hotel kosztów i nakładów oraz strat związanych z niewykorzystanym pokojem hotelowym zobowiązany jest do zapłaty pełnej kwoty za pobyt w Hotelu do dnia rezygnacji i 90% ceny pobytu przypadającej po dacie rezygnacji według aktualnego cennika. 

Rozliczenie obciążenia nastąpi poprzez obciążenie karty kredytowej lub poprzez kompensatę z wpłaconą zaliczką. 

Powyższe warunki mogą być zmodyfikowane lub w całości zastąpione przez specjalne warunki w dedykowanych ofertach lub umowach. 

UWAGA! Informujemy, że faktura końcowa będzie wystawiona na tą samą osobę fizyczną, lub na tą samą firmę, co faktura zaliczkowa. Prosimy o kontakt z Recepcją Hotelu jeżeli faktura zaliczkowa będzie wystawiona na inną osobę fizyczną lub inną firmę niż ta, która jest właścicielem konta bankowego z którego dokonywany jest przelew. W przypadku nieuzyskania w/w informacji faktura zaliczkowa wystawiana jest na posiadacza konta bankowego. 

WYPOSAŻENIE

Śniadanie


WiFi w pokojach
w cenie


Restauracja


Obiadokolacja


Basen kryty


Recepcja całodobowa
w cenie


Parking własny
w cenie


Sauna


Palenie zabronione


Bar


Plac zabaw dla dzieci


Jacuzzi


Siłownia


Usługi SPA


Winda


Akceptujemy zwierzęta


Klimatyzacja
w cenie


Wypożyczalnia rowerów


Wypożyczalnia sprzętu zimowego


Pakiet oferuje

Dwór Kombornia


PAKIETY OBIEKTU ›

Korczyna ›
ul. Kombornia 1
38-420
woj. podkarpackie ›
tel. 13 435 42 89
www.dworkombornia.pl


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
Weekend Listopadowy w Dworze KomborniaProsta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w Dwór Kombornia.

rezerwacja zabezpieczona SSL

Dwór Kombornia na mapie

Szukaj dojazdu