Wczasy w Turawie

  min. 7 nocy       śniadanie i obiadokolacja     Turawa

Rezerwuj pakiet


opis pakietu

Zapraszamy nad Jezioro Turawskie!

Witamy w Centrum Rekreacji i Wypoczynku GASTROTUR. Obiekty Centrum położone są nad północnym brzegiem pięknego Jeziora Turawskiego Dużego w otoczeniu malowniczych sosnowych lasów. Uprzejmie chcielibyśmy Państwa zaprosić do błogiego odpoczynku i relaksu jak również rozrywki i zabawy w tym cudownym miejscu. Nasze centrum to doskonałe miejsce na wczasy, wypady weekendowe, pobyty grupowe, zabawy integracyjne, konferencje, imprezy rodzinne i wesela. Nasz kompleks oferuje rozbudowaną bazę noclegowa i gastronomiczną.

Nasza baza noclegowa składa się :

  • Domu Wczasowego Zielony, który oferuje 14 pokoi dwuosobowych, 2 apartamenty trzyosobowe i jeden apartament czteroosobowy
  • Domków Manhattan, w którym są cztery bliźniacze bungalowy a w każdym po dwa komfortowe apartamenty
  • Ośrodka Wypoczynkowego Borowik obejmującego 5 domków letniskowych trzy i cztero osobowych, 2 dwupokojowe bungalowy cztero lub pięcio osobowe oraz trzypokojowy domek letniskowy dla pięciu lub sześciu osób.

Razem dysponujemy 100 miejscami noclegowymi. Na terenie obiektów znajdują się aleje z rabatami i kwietnikami, skalniki, krzewy i drzewa a pośród tego można znaleźć altanki, ławeczki i huśtawki by w pełni cieszyć się z wypoczynku w naszym miejscu.

Nasza część gastronomiczna to:
  • działająca od lat Restauracja Borowik znana z pysznych domowych posiłków. Serwująca dania kuchni polskiej i regionalnej.
  • Letnia Kawiarnia u Agaty przy plaży gdzie w gorące dni można ochłodzić się przy piwku lub lodach, podziwiając piękne widoki a wieczorem spotkać się z przyjaciółmi i pograć w billard.
  • Grill Bar, który zaprasza na smaczne potrawy z griila oraz imprezy okolicznościowe.

 

WYPOSAŻENIE

WiFi w pokojach
w cenie


Parking własny
w cenie


Plac zabaw dla dzieci
w cenie


Siłownia
w cenie


Pakiet oferuje

Turawa Centrum Rekreacji i Wypoczynku GASTROTUR


PAKIETY OBIEKTU ›

Turawa ›
ul. Biwakowa 24
46-045
woj. opolskie ›
tel. 774212361
www.turawa.com.pl


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
Wczasy w TurawieProsta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w Turawa Centrum Rekreacji i Wypoczynku GASTROTUR.

rezerwacja zabezpieczona SSL

Turawa Centrum Rekreacji i Wypoczynku GASTROTUR na mapie

Szukaj dojazdu