Walentynki w sercu natury

  min. 3 nocy       bez wyżywienia     Łomnica

Rezerwuj pakiet

 
 

opis pakietu

Zapraszamy do spędzenia niezapomnianych Walentynek w sercu malowniczych Karkonoszy. Nasz ekskluzywny pakiet noclegowy zapewni Wam wyjątkową atmosferę podczas tego magicznego czasu. Oferujemy trzy noclegi w komfortowym glampingu przeznaczonym dla dwóch osób, gdzie każdy detal został zaprojektowany z myślą o romantycznej ucieczce od codzienności.

W cenie 1500 zł zawarte są nie tylko noclegi, ale również szereg dodatków, które uczynią Wasz pobyt wyjątkowym:

  • Butelka wyśmienitego prosecco: Cieszcie się bąbelkami w szklankach, celebrując Waszą miłość pod gwiaździstym niebem Karkonoszy.
  • Walentynkowe dekoracje: Nasze pokoje zostaną ozdobione w romantycznym stylu, tworząc idealną atmosferę dla zakochanych.
  • Magiczny, romantyczny klimat: Doświadczcie unikalnej atmosfery, gdzie każdy element – od delikatnego oświetlenia po otaczającą przyrodę – sprzyja intymnym momentom.

Zarezerwujcie już teraz swój wyjątkowy pobyt w Karkonoskim Glampingu i spędźcie Walentynki w miejscu, gdzie miłość spotyka się z naturą, tworząc wspomnienia, które pozostaną z Wami na zawsze.

WYPOSAŻENIE

WiFi w pokojach
w cenie


Parking własny
w cenie


Palenie zabronione


Akceptujemy zwierzęta
w cenie


Klimatyzacja
w cenie


Pakiet oferuje

Karkonoski Glamping


PAKIETY OBIEKTU ›

Łomnica ›
ul. Czarny Strumień
58-508
woj. dolnośląskie ›
tel. 502 474 992
tel. 502 474 992
karkonoskiglamping.pl


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
Walentynki w sercu naturyProsta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w Karkonoski Glamping.

rezerwacja zabezpieczona SSL

Karkonoski Glamping na mapie

Szukaj dojazdu