Wakacje

  min. 4 nocy       śniadanie i obiadokolacja     Murzasichle

Rezerwuj pakiet

 
 

opis pakietu

 

Z przyjemnością informujemy, że Aparthotel Tatry de Luxe FizjoMedical&Spa jest otwarte zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21.12.2020 r. z późniejszymi zmianami. Od 18. 01.2021r. Realizujemy rezerwacje spełniające poniższe kryteria: 
 
Zameldowanie w hotelu Aparthotel Tatry de Luxe jest możliwe na podstawie skierowania lub innego dokumentu potwierdzającego korzystanie ze świadczeń opieki zdrowotnej ( par. 10, ust.2 pkt 10). Wiąże się to z odbyciem wizyty konsultacyjnej i zaplanowaniem zabiegów terapeutycznych w FizjoMedical znajdującym się na terenie naszego obiektu. 
W przypadku dodatkowych pytań dotyczących Państwa rezerwacji proszę o kontakt z hotelową recepcją pod numer telefonu  504 182 287 , 18 26 37 100.

WAKACJE

Aparthotel Tatry DeLux zaprasza do spędzenia wakacji w górach, w malowniczej wsi Murzasichle, niedaleko centrum Zakopanego. Nasz aparthotel jest nową siostrą klasy premium, lubianej i odwiedzanej od ponad 20 lat przez Państwa Willi Tatry.

Proponujemy spędzenie wakacji w jednym z 22 przestronnych apartamentów lub w jednym z 9 pokoi dwuosobowych, każdy z nich urządzony jest w trosce o najmniejszy detal i komfort Państwa pobytu, a przede wszystkim tak, by wszystkie elementy przypominały w subtelny i elegancki sposób, iż znajdują się Państwo na urokliwym Podhalu. Każdy z apartamentów dysponuje częścią sypialnianą oraz częścią wypoczynkową, w której znajduje się mini aneks kuchenny, zaopatrzony w czajnik elektryczny, lodówkę oraz niezbędne szkło a także telewizor. Ponadto w każdym z pokoi mają Państwo do dyspozycji balkon. W prywatnej łazience dla Gości przygotowano ręczniki i suszarkę do włosów. We wszystkich pomieszczeniach można korzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Cena zawiera

- Nocleg w komfortowych apartamentach lub pokojach typu De Luxe
- Śniadanie w formie bufetu
- obiadokolacje
- Bezpłatny parking
- Bezprzewodowy internet Wi-Fi
 
 W przypadku rezygnacji z wyżywienia lub skrócenia pobytu cena zarezerwowanego pakietu nie zmienia się.
 

Dodatkowe zniżki dla dłuższych pobytów ( sprawdź online)

Pobyt 4 dniowy - 4% zniżki

Pobyt 5 dniowy - 5% zniżki

Pobyt 6 dniowy - 6% zniżki

Pobyt 7 dniowy - 7% zniżki

Cena już od 140 zł/dobę za osobę w pokoju dwuosobowym

WYPOSAŻENIE

Śniadanie


WiFi w pokojach
w cenie


Parking własny
w cenie


Restauracja
w cenie


Obiadokolacja
w cenie


Winda


Palenie zabronione


Pakiet oferuje

Aparthotel TATRY DELUXE FizjoMedical & Spa


PAKIETY OBIEKTU ›

Murzasichle ›
ul. ul. Wielhorskiego 6a
34-531
woj. małopolskie ›
tel. 18 26 37 100
tatrydeluxe.pl


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
WakacjeProsta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w Aparthotel TATRY DELUXE FizjoMedical & Spa.

rezerwacja zabezpieczona SSL

Aparthotel TATRY DELUXE FizjoMedical & Spa na mapie

Szukaj dojazdu