W Komborni przedłużamy wakacje 3+1 GRATIS

  min. 4 nocy       śniadanie i obiadokolacja     Korczyna

Rezerwuj pakiet

 
 

opis pakietu

Przedłużamy Wakacje! Jesienny urlop może być równie atrakcyjny jak ten letni, a nawet... lepszy! 
Zabieramy Cię do miejsca, gdzie poczujesz prawdziwą bliskość natury i klimat wnętrz z wyjątkową historią. Czeka tu na Ciebie relaks w Spa, doskonała kuchnia, degustacje karpackich win oraz wiele, wiele innych atrakcji. Jeśli będziesz potrzebować regeneracji, zaprosimy Cię na zabiegi do naszego Centrum Rehabilitacji. Wybierając naszą ofertę czwartą dobę pobytu ze śniadaniem masz GRATIS!
BEZPIECZNY POBYT
Dwór Kombornia to obiekt butikowy, o charakterze kameralnego zacisza. Na 10 hektarach mieści się zabytkowy park z alejkami spacerowymi, ogród i przestrzeń rekreacyjna. Wszystkie pokoje są ozonowane po każdym pobycie, zapewniając maksymalną czystość i bezpieczeństwo. Pokoje hotelowe rozmieszczone są w 3 osobnych budynkach, co gwarantuje spokój i ciszę w trakcie pobytu. Budynki połączone są ze sobą podziemnym przejściem, nie potrzebujesz parasola aby skorzystać z atrakcji jakie oferuje Dwór Kombornia. 

Dwór Kombornia to obiekt butikowy, o charakterze kameralnego zacisza. Na 10 hektarach mieści się zabytkowy park z alejkami spacerowymi, ogród i przestrzeń rekreacyjna. Pokoje hotelowe rozmieszczone są w 4 osobnych budynkach, co gwarantuje spokój i ciszę w trakcie pobytu. Restauracja Magnolia obejmuje kilka osobnych saloników i tarasów. Dwór Kombornia posiada certyfikację Polskiej Organizacji Turystycznej – Obiekt Bezpieczny Higienicznie.
U nas zrealizujesz Bon Turystyczny.

Pakiet obejmuje :

  • 4 noclegi w wybranym pokoju w Dwór Kombornia Hotel&SPA****,
    lub
  • 4 noclegi w wybranym pokoju w Dwór Kombornia- Folwark***,
  • 4 bogate śniadania (pieczywo z małej lokalnej rodzinnej piekarni; własnej produkcji: wędliny, pasztety, sałatki, galaretki mięsne),
  • 3 Vouchery o wartości 75 PLN/osoba/doba na dowolnie wybrane menu Restauracji Magnolia i i menu Szef Kuchni poleca,
  • Voucher SPA o wartości 25 PLN na wybrane zabiegi i rytuały z oferty ChocoWine SPA i Centrum Rehabilitacji Kombornia (nie dotyczy zabiegów objętych promocją, zabiegów kosmetyka, dłonie i stopy i pakietów Day SPA i oferty Happy Hours).

W pakiecie 4 doba pobytu ze śniadaniem Gratis.

zasady anulacji

I. Warunki potwierdzenia rezerwacji
Potwierdzeniem rezerwacji w obiektach Dwór Kombornia Hotel&SPA**** i Dwór Kombornia - Folwark*** jest:
- wpłata 30% ceny w terminie do 3 dni od momentu przyjęcia rezerwacji wstępnej, płatność pozostałych 70% przed rozpoczęciem pobytu – dla sezonów: Podstawowego, Lato i Świątecznego.
Płatności można dokonać:
a) gotówką w Recepcji,
b) kartą kredytową (w takim przypadku prosimy o przekazanie wypełnionego formularza Mil Order Form lub podanie danych z karty telefonicznie w celu dokonania jej obciążenia lub pre-autoryzacji)
c) płatnością zdalną poprzez link
d) przelewem na rzecz RSF Sp. z o.o., Kombornia 1, 38-420 Korczyna, Polska, Bank: Santander Bank Polska, BIC/ SWIFT: WBKPPLPP
- konto PLN: PL 60 1090 1665 0000 0001 3513 3520
- konto EURO: PL 48 1090 2053 0000 0001 3741 4400
W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko oraz numer rezerwacji lub numer OFE.
W przypadku braku wpłaty w wyznaczonym terminie rezerwacja ulega automatycznemu anulowaniu.
II. Sezony w okresie od 2.01.2022-8.01.2023 (podana daty oznaczają dzień rozpoczęcia i zakończenia doby hotelowej) :
Sezon Podstawowy: 2-5.01, 9.01-14.04, 17.04-28.04, 3.05-14.06, 19.06-30.06, 11.09-9.11, 13.11 -22.12, 27.12-29.12.
Sezon Lato: 1.07-10.09.
Sezon Świąteczny: 6-9.01, 15-18.04, 29.04-3.05, 16-19.06, 10-13.11, 23-26.12, 30.12.22-1.01.23; 5-8.01.2023.
III. Warunki rezerwacji dla oferty „bezpłatnej anulacji” (tzw. Cena DNIA oraz CENA RACK)
Bezpłatna anulacja lub zmiana rezerwacji jest możliwa na:
- 7 dni przed przyjazdem w sezonie Podstawowym,
- 14 dni w sezonie Lato oraz
Zasady zamawiania i świadczenia usług
Dwór Kombornia Hotel&SPA**** oraz Dwór Kombornia-Folwark***
do 8.01.2023r.
RSF Sp. z o.o., Kombornia 1, 38-420 Korczyna, NIP: 9451990966, KRS 0000167670 v. 01.08. 2022
- 21 dni w Sezonie Świątecznym. Jeżeli rezerwacja zostanie anulowana lub zmieniona po ustalonym terminie, będziemy zmuszeni obciążyć Państwa kosztami w wysokości 30% wartości pobytu tytułem zwrotu poniesionych przez Hotel kosztów i nakładów oraz strat związanych z niewykorzystanym pokojem hotelowym, nie mniej jednak niż wartość pierwszego rezerwowanego noclegu według aktualnego cennika. Rozliczenie obciążenia nastąpi poprzez obciążenie karty kredytowej lub poprzez kompensatę z wpłaconą zaliczką.
IV. Warunki dla rezerwacji dla ofert „specjalnych i bezzwrotnych tzw. „NONREFUNDABLE” oraz BEST RATE
W przypadku dokonywania rezerwacji i płatności na warunkach ofert specjalnych oraz bezzwrotnych brak jest możliwości anulacji rezerwacji oraz zmiany terminu pobytu.
IV. Warunki rezerwacji dla ofert pakietowych:
Sezon Podstawowy:
bezpłatna anulacja lub zmiana rezerwacji jest możliwa na 7 dni przed przyjazdem. Jeżeli rezerwacja zostanie anulowana lub zmieniona po ustalonym terminie, będziemy zmuszeni obciążyć Państwa kosztami w wysokości 30% wartości pobytu tytułem zwrotu poniesionych przez Hotel kosztów i nakładów oraz strat związanych z niewykorzystanym pokojem hotelowym, nie mniej jednak niż wartość pierwszego rezerwowanego noclegu według aktualnego cennika.
Sezon Lato: bezpłatna anulacja lub zmiana rezerwacji jest możliwa na 14 dni przed przyjazdem. Jeżeli rezerwacja zostanie anulowana lub zmieniona po ustalonym terminie, będziemy zmuszeni obciążyć Państwa kosztami w wysokości 30% wartości pobytu tytułem zwrotu poniesionych przez Hotel kosztów i nakładów oraz strat związanych z niewykorzystanym pokojem hotelowym, nie mniej jednak niż wartość pierwszego rezerwowanego noclegu według aktualnego cennika .
Sezon Świąteczny: bezpłatna anulacja lub zmiana rezerwacji jest możliwa na 21 dni przed przyjazdem. Jeżeli rezerwacja zostanie anulowana lub zmieniona po ustalonym terminie, będziemy zmuszeni obciążyć Państwa kosztami w wysokości 30% wartości pobytu tytułem zwrotu poniesionych przez Hotel kosztów i nakładów oraz strat związanych z niewykorzystanym pokojem hotelowym, nie mniej jednak niż wartość pierwszego rezerwowanego noclegu według aktualnego cennika.
W przypadku rezygnacji z pakietu w trakcie pobytu, Gość hotelowy tytułem zwrotu poniesionych przez Hotel kosztów i nakładów oraz strat związanych z niewykorzystanym pokojem hotelowym zobowiązany jest do zapłaty pełnej kwoty za pobyt w Hotelu do dnia rezygnacji i 90% ceny pobytu przypadającej po dacie rezygnacji według aktualnego cennika.
Rozliczenie obciążenia nastąpi poprzez obciążenie karty kredytowej lub poprzez kompensatę z wpłaconą zaliczką. Powyższe warunki mogą być zmodyfikowane lub w całości zastąpione przez specjalne warunki w dedykowanych ofertach lub umowach.
UWAGA! Informujemy, że faktura końcowa będzie wystawiona na tą samą osobę fizyczną, lub na tą samą firmę, co faktura zaliczkowa. Prosimy o kontakt z Recepcją Hotelu jeżeli faktura zaliczkowa będzie wystawiona na inną osobę fizyczną lub inną firmę niż ta, która jest właścicielem konta bankowego z którego dokonywany jest przelew. W przypadku nieuzyskania w/w informacji faktura zaliczkowa wystawiana jest na posiadacza konta bankowego.

WYPOSAŻENIE

Śniadanie


WiFi w pokojach
w cenie


Restauracja


Obiadokolacja


Basen kryty


Recepcja całodobowa
w cenie


Parking własny
w cenie


Sauna


Palenie zabronione


Bar


Plac zabaw dla dzieci


Jacuzzi


Siłownia


Usługi SPA


Winda


Akceptujemy zwierzęta


Klimatyzacja
w cenie


Wypożyczalnia rowerów


Wypożyczalnia sprzętu zimowego


Pakiet oferuje

Dwór Kombornia


PAKIETY OBIEKTU ›

Korczyna ›
ul. Kombornia 1
38-420
woj. podkarpackie ›
tel. 13 435 42 89
www.dworkombornia.pl


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
W Komborni przedłużamy wakacje 3+1 GRATISProsta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w Dwór Kombornia.

rezerwacja zabezpieczona SSL

Dwór Kombornia na mapie

Szukaj dojazdu