Tatra Girls Joga Camp

  tylko śniadanie     Zakopane

Rezerwuj pakiet


opis pakietu

 

Terminy: 25-28.06 i 27-30.08.2020.

 

Zapraszamy na aktywny wypoczynek dla duszy i ciała.

Czyli tatrzańską przygodę z jogą i kąpielami w górskich potokach.

Obóz to propozycja połączenia wycieczek górskich dopasowanych do kondycji i predyspozycji uczestniczek pod okiem przewodniczek tatrzańskich, relaksujących zajęć z jogi oraz regeneracji w zimnej tatrzańskiej wodzie.

Jeżeli chcecie spędzić kilka dni robiąc coś dla siebie, złapać oddech i naładować się pozytywną energią to czekamy na Was :)

 

Opis:

Spotkamy się w czwartek wieczór. Tatra Girls Joga Camp rozpoczniemy wspólną jogą i spotkaniem na którym przewodniczki tatrzańskie omówią szczegółowo wycieczki i odpowiedzą na ew. pytania. W piątek rano budzi nas joga, jemy śniadanie i ruszamy na pierwszą wspólną wycieczkę przez Wielki Kopieniec, Doilnę Olczyską i Nosal. Po powrocie i chwili dla siebie – wyjazd do miejsca zwanego Roztoki gdzie moczą się wszystkie Zakopiańskie morsy, tam będziemy próbować kąpieli w krystalicznej górskiej wodzie, dla zmarzluchów sauna w Willi Swoboda. Na dobranoc zajęcia z Jogi. Pierwszy dzień pozwoli przewodniczkom poznać Wasze chęci i możliwości, by następnego dnia można było podzielić się na dwie różne grupy. W Sobotę wcześnie rano ruszamy na Słowację do przepięknej Doliny Kieżmarskiej w Tatrach Wysokich. W zależności od sił i chęci uczestniczek dobierzemy długość i zaawansowanie tarasy   Wracając zatrzymamy się w super miejscu gdzie schodzą się dwa górskie źródła Jaworowy Potok i Białka, dzięki czemu będziemy mogły znużyć się w przepięknej głębi tatrzańskich wód. A wieczorem relax z jogą. W niedzielę, pobudka z jogą i Tary Zachodnie. Jeżeli jeszcze staczy nam sił wybierzemy się na jeden z wierzchołków Czerwonych Wierchów. Powrót do pensjonatu i zakończenie obozu. Szczegółowe opisy tras znajdziecie poniżej.

 

Joga.

Zajęcia z jogi poprowadzi nasza przesympatyczna instruktora Joanna Metelska z Joga na Podhalu.

 

Nasza baza.

To klimatyczna i komfortowa Willa Swoboda, mieszcząca się przy Ulicy Podhalańskiej 70 w Zakopanem, http://willaswoboda.pl .

Oferująca do dyspozycji gości:

  • salę do Jogi,
  • dostęp do ogrodowego SPA ( zewnętrzne jacuzzi, sauna sucha, sauna infra),
  • dostęp do sali kinowej, bilard, ping-pong,
  • miejsce do grillowania lub zapalenia ogniska na ogrodzie,
  • dostęp do aneksu kuchennego,
  • parking, wifi.
  • w pokojach: ręczniki, suszarka, czajnik, bezprzewodowy, tv
  • pokoje z widokiem na Tatry

Proponowane trasy:

Piątek: Cyrhla-Wielki Kopieniec (1328 m n.p.m.) – Polana Olczyska – Nosalowa Przełęcz – Nosal (1206 m n.p.m) Długość: 7 km, przewyższenie 450 m, czas: 4 godziny.

Sobota: Dolina Kieżmarska. Dojście do Schroniska przy Zielonym Stawie (1545 m n.p.m),16 km, 635 m przewyższenia, 6 godzin. Wariant dłuższy, przejście do Kieżmarskiego Białego Stawu (1615 m n.p.m.) 17,5 km, 705 m przewyższenia, 7 godz. Wariant najdłuższy – wejście na Szeroką Przełęcz Bielską (1826 m n.p.m.) 20 km, 915 m przewyższenia, 9 godz.

Niedziela: Wejście na jeden z dwutysięczników w paśmie Czerwonych Wierchów, lub wariant łagodniejszy wybrany odcinek Ścieżki nad Reglami.

 

Program szczegółowy:

Czwartek:

Od 15.00 – zakwaterowanie.

19.00 – Joga

20.00 – spotkanie z przewodniczkami.

Piątek:

7.30 – Joga

8.30 – śniadanie

9.00 – 15.00 – wycieczka piesza

17.00 – przejazd busem do Roztok, gdzie zaczerpniemy kąpieli w górskiej wodzie.

20.00 – Joga

Sobota:

7.00 – śniadanie

7.30 – 17.30 wycieczka do Doliny Kieżmarskiej i kąpiel w górskim potoku.

20.00 – Joga

Niedziela:

7.30 – Joga

8.30 – śniadanie

9.00 – 16.00 -wycieczka

17.00 - zakończenie obozu.

 

Koszt: 1100 zł

Cena obejmuje: 3 noclegi ze śniadaniem w formie bufetu, nocleg (w pokojach dwu lub trzy osobowych), bilety do Tatrzańskiego Parku Narodowego, ubezpieczenie od akcji ratowniczej, opiekę dwóch przewodniczek tatrzańskich, transporty z Willi Swoboda na wycieczki i z powrotem, zajęcia z jogi.

Wszystkie uczestniczki otrzymają również od Nas upominek – super fajną i super praktyczną opaskę JULES. https://www.jules-shop.pl

 

Willa Swoboda oferuję obiadokolację w cenie 25 zł.

 

Zapisy:

Aby wziąć udział w Tatra Girls Joga Camp, napisz maila na tatragirls@wp.pl i podaj termin, który wybierasz. W odpowiedzi otrzymasz nr konta, na który należy wpłacić zadatek w wysokości 300 zł tytułem „usługa przewodnicka”, oraz regulamin pobytu (znajdziesz w nim mi.n. wykaz potrzebnych rzeczy w góry) wraz z Rodo. Pozostałą kwotę wpłacisz na miejscu. To wszystko.

Masz pytania:

Napisz: tatragirls@wp.pl

Zadzwoń: +48600980762

 

Do zobaczenia :)

WYPOSAŻENIE

Śniadanie


WiFi w pokojach
w cenie


Parking własny
w cenie


Sauna
w cenie


Opieka nad dziećmi


Obiadokolacja


Akceptujemy zwierzęta
w cenie


Plac zabaw dla dzieci
w cenie


Palenie zabronione


Przyjazny niepełnosprawnym


Usługi SPA


Jacuzzi
w cenie


Wypożyczalnia rowerów
w cenie


Wypożyczalnia sprzętu zimowego
w cenie


Pakiet oferuje

Willa Swoboda


PAKIETY OBIEKTU ›

Zakopane ›
ul. Podhalańska, 70
34-500
woj. małopolskie ›


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
Tatra Girls Joga CampProsta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w Willa Swoboda.

rezerwacja zabezpieczona SSL

Willa Swoboda na mapie

Szukaj dojazdu