Sylwester

  bez wyżywienia     sól

Rezerwuj pakiet

 
 

opis pakietu

zasady anulacji

Wstępna rezerwacja jest ważna 48 godzin od jej złożenia. Brak pierwszej wpłaty w tym czasie powoduje  automatyczną anulacje rezerwacji. Gwarantujemy bezpłatną anulacje co najmniej 60 dni przed przyjazdem. Od tego dnia bezpłatne odwołanie również jest możliwe ponieważ dołożymy wszelkich starań aby sprzedać zarezerwowany termin. W przypadku uzyskania równowartości kwoty z takiej sprzedaży zwrócimy wpłacone środki w całości niezależnie od ilości dni pozostałych do rozpoczęcie terminu pobytu. W przypadku sprzedaży w cenie niższej zwrócimy otrzymane środki z uwzględnieniem straty poniesionej. Maksymalne warunki są następujące:

  • Bezpłatna anulacja co najmniej 60 dni przed przyjazdem.
  • Jeśli odwołasz w ciągu 30 dni przed przyjazdem, opłata za odwołanie będzie równoznaczna z kwotą w wysokości 25% całkowitej ceny rezerwacji.
  • Jeśli odwołasz w ciągu 14 dni przed przyjazdem, opłata za odwołanie będzie równoznaczna z kwotą w wysokości 50% całkowitej ceny rezerwacji.
  • Mniej niż 14 dni przed przyjazdem nie ma już możliwości otrzymania zwrotu.

 

Pakiet oferuje

POD SMREKAMI


PAKIETY OBIEKTU ›

sól ›
ul. oś Zagajka 70C
34-370
woj. śląskie ›
tel. 514515445
wakacyjnydom.pl


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
SylwesterProsta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w POD SMREKAMI.

rezerwacja zabezpieczona SSL

POD SMREKAMI na mapie

Szukaj dojazdu