Święta i Sylwester 2024 Zakopane

  min. 10 nocy       bez wyżywienia     Zakopane

Rezerwuj pakiet

 
 

opis pakietu

Mamy dla Państwa specjalną ofertę na pobyt w Zakopanem na czas Świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwestra 2023/24. 

Rabat -15% na pobyty 10 dni lub dłużej w okresie od Grudzień 22 do 7 Styczeń

 

Nasze apartamenty są przystosowane do celebracji rodzinnych, wszystkie będą unikatowo udekorowane aby umilić naszym gościom ten wyjątkowy czas. Dodatkowo podczas świątecznych pobytów w każdym apartamencie przystrojona żywa choinka.

 

INNY ŚWIAT to stylowe i unikatowe apartamenty – 3 minuty od Krupówek i skoczni narciarskiej Wielka Krokiew. Na terenie obiektu znajdują się przestronne apartamenty urządzone w nowoczesnym stylu. Apartamenty posiadają łazienkę, w pełni wyposażony aneks kuchenny, TV, Wi-Fi i balkon lub taras. Dla gości bezpłatny parking, obiekt monitorowany. Wspaniałe położenie sprawia iż INNY ŚWIAT Zakopane to idealna baza wypadowa do zwiedzania Podhala, pieszych wędrówek górskich czy dla amatorów białego szaleństwa. Zapraszamy!

 

zasady anulacji

W celu potwierdzenia rezerwacji konieczna jest wpłata zadatku w wysokości 30% rezerwacji.  Brak wpłaty zadatku w określonym terminie skutkuje automatyczną anulacją rezerwacji.  Zadatek nie podlega zwrotowi (Kodeks Cywilny art. 394 § 1).

WYPOSAŻENIE

WiFi w pokojach
w cenie


Parking własny
w cenie


Parking przy ulicy
w cenie


Palenie zabronione


Sauna


Pakiet oferuje

INNY ŚWIAT


PAKIETY OBIEKTU ›

Zakopane ›
ul. Makuszyńskiego 15 a
34-500
woj. małopolskie ›
tel. 513002390
www.innyswiat.eu


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
Święta i Sylwester 2024 ZakopaneProsta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w INNY ŚWIAT.

rezerwacja zabezpieczona SSL

INNY ŚWIAT na mapie

Szukaj dojazdu