Święta Bożego Narodzenia w Willa Mak Residence

  min. 4 nocy       tylko śniadanie     Zakopane

Rezerwuj pakiet

 
 

opis pakietu

Spędź z nami Święta Bożego Narodzenia gdzie czekają na Ciebie magiczne chwile, otoczone malowniczym krajobrazem przyrody i niepowtarzalną atmosferą górską. Dołącz do nas, by stworzyć niezapomniane wspomnienia.

 

Poniżej przedstawiamy pakiet świąteczny w okresie 21-28 grudnia 2023 roku:

 

 • Pobyt na minimum cztery noce w naszym komfortowym apartamencie o wybranym standardzie.
 • Świąteczny upominek wprost do apartamentu.
 • Świąteczny kulig z biesiadą przy ognisku w dniu 26 grudnia 2023 roku.
 • Ciesz się dobrze rozpoczętymi zimowymi porankami dzięki śniadaniom w formie bufetu.
 • Odkryj naszą strefę wellness, idealnie stworzoną do górskiego relaksu. Skorzystaj z sauny fińskiej i parowej, a także tężni solankowej, które zapewnią regenerację Twojego ciała i wyciszenie umysłu.
 • U nas dostęp do kawy, herbaty i wody w lobby jest zupełnie bezpłatny. Oferujemy Ci przyjemne chwile relaksu i orzeźwienie w dowolnym momencie.
 • Odpocznij w wygodzie, dzięki noclegowi w naszym komfortowym apartamencie o wybranym standardzie.
 • Lokalizacja w centrum Zakopanego - wszystkie atrakcje dostępne pieszo. Główna ulica handlowa Krupówki znajduje się 8 min pieszo od naszego obiektu. Znajdziesz tam wiele restauracji, sklepów i atrakcji. To doskonałe miejsce aby posmakować regionalnych specjałów. 
 • Zapomnij o drobiazgach - otrzymasz bezpłatny zestaw kosmetyków, zawierający żel pod prysznic i mydełka, abyś czuł się kompletnie zadbany podczas swojego pobytu.
 • Utrzymaj łatwy dostęp do Internetu i pozostań podłączony ze światem dzięki naszemu bezpłatnemu WI-FI. Sprawdzaj e-maile, przeglądaj social media i dziel się swoimi wrażeniami z bliskimi z pobytu u nas.

Dodatkowo płatne:

 • Skorzystaj z szybkiej rezerwacji w centrum szkoleń narciarskich STARMA i ciesz się zagwarantowanym kursem dla siebie i bliskich.
 • Skorzystaj z naszej oferty rezerwacji biletów na Termy oraz rezerwacji kuligu z biesiadą wszystko w cenie promocyjnej. Odkryj piękno okolicy i zaplanuj niezapomniane przygody bez przeszkód.
 • Zapewniamy bezpieczne miejsce parkingowe w naszym podziemnym garażu w cenie 60 zł za dobę. Skorzystaj z wygody i spokoju, wiedząc, że Twój pojazd jest dobrze chroniony. Nie gwarantujemy i nie posiadamy miejsc parkingowych zewnętrznych. 
 • Opłata miejscowa w wysokości 2,00 PLN za osobę za dobę. 

zasady anulacji

1. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagamy 100% zadatku w momencie dokonania rezerwacji. Oferta bezzwrotna skierowana jest do osób zdecydowanych. Nie ma możliwości bezkosztowej anulacji lub modyfikacji rezerwacji. 

2. Rezerwacja może być anulowana bezkosztowo w terminie do 30 dni przed przyjazdem. Po tym terminie pobierane jest 100% wpłaconego zadatku. 

3. W przypadku anulacji w wyznaczonym terminie przedpłata zostanie zwrócona w terminie 7 dni od zgłoszenia anulacji.

WYPOSAŻENIE

Śniadanie
w cenie


WiFi w pokojach
w cenie


Palenie zabronione


Przyjazny niepełnosprawnym


Sauna
w cenie


Klimatyzacja
w cenie


Wypożyczalnia rowerów
w cenie


Pakiet oferuje

Willa Mak Residence


PAKIETY OBIEKTU ›

Zakopane ›
ul. Władysława Zamoyskiego 19
34-500
woj. małopolskie ›
tel. 500019219
tel. 500019219
willamakzakopane.pl


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
Święta Bożego Narodzenia w Willa Mak ResidenceProsta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w Willa Mak Residence.

rezerwacja zabezpieczona SSL

Willa Mak Residence na mapie

Szukaj dojazdu