Święta Bożego Narodzenia w Dworze Kombornia

  min. 3 nocy       śniadanie i obiadokolacja     Korczyna

Rezerwuj pakiet


opis pakietu

W niezwykły czas jakim są Święta Bożego Narodzenia zapraszamy Państwa w magiczny klimat XVIII-wiecznej ziemiańskiej siedziby. Zabytkowe wnętrza wypełnią strojne choinki, zapach pierników i blask świec. Wykwintną kuchnią podkreślimy radość świątecznego czasu. Jak tradycja każe, zasiądziemy do uroczystej Wigilijnej Wieczerzy, po której każdy znajdzie coś pod choinką. I jeśli będziemy mieli szczęście, Dwór otuli biała śniegowa pierzynka i nie będzie się chciało wyjeżdżać z tego ustronia...

Pakiet obejmuje:

 • 3 noclegi w wybranym pokoju w Dwór Kombornia Hotel&SPA****,
  lub
 • 3 noclegi w wybranym pokoju w Dwór Kombornia- Folwark***,
 • 3 bogate śniadania z lokalnymi produktami,
 • 2 obiadokolacje (zupa, danie główne, deser),
 • 1 tradycyjną Wieczerzę Wigilijną,
 • 2 lunche (sałatka, woda),
 • koncert kolęd w pierwszy dzień Świąt o godzinie 16:00
 • prezent gwiazdkowy od hotelu,
 • nielimitowany czasowo relaks w Strefie Wellness (baseny, jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa, grota solna),
 • bezpłatny parking.

Dodatkowo polecamy:

 • czasowe degustacje win (60 minut) w Salonie Win Karpackich,
 • możliwość wydłużenia pobytu o dodatkowy dzień 26/27.12. 2023r. Nocleg z rabatem 30% od ceny RACK.

Dwór Kombornia to obiekt butikowy, o charakterze kameralnego zacisza. Na 10 hektarach mieści się zabytkowy park z alejkami spacerowymi, ogród i przestrzeń rekreacyjna. Pokoje hotelowe rozmieszczone są w 4 osobnych budynkach, połączonych podziemnym łącznikiem, co gwarantuje spokój i ciszę w trakcie pobytu. Wszystkie budynki  Restauracja Magnolia obejmuje kilka osobnych saloników i tarasów. W bogatej ofercie zabiegów pielęgnacyjnych w ChocoWine SPA znajdą Państwo wszystko, co potrzeba by poczuć błogi relaks, odprężenie i przypływ sił witalnych. Program Centrum Rehabilitacji z innowacyjnym urządzeniem Indiba Activ pomoże poprawić komfort Państwa życia poprzez eliminację bólu i poprawę mobilności.
 

Pakiet obowiązuje w terminie 23-26.12.2023r.

Gwarancją rezerwacji jest wpłata 30% wartości złożonej rezerwacji. 
Niewykorzystanie któregokolwiek elementu wchodzącego w skład pakietu nie powoduje zmniejszenia jego wartości. Cena zawiera podatek VAT. Promocji nie można łączyć z innymi ofertami promocyjnymi.

Jeżeli chcą Państwo dokonać zmian w powyższej ofercie lub chcieliby Państwo otrzymać inny, przygotowany specjalnie dla Państwa pakiet dedykowany, prosimy o kontakt z Działem Rezerwacji Indywidualnych: recepcja@DworKombornia.pl

zasady anulacji

Warunki anulacji dla ofert pakietowych.
 

I. Warunki potwierdzenia rezerwacji

Potwierdzeniem rezerwacji w obiektach Dwór Kombornia Hotel&SPA**** i  Dwór Kombornia Folwark*** jest:

- wpłata 30% ceny w terminie do 3 dni od momentu przyjęcia rezerwacji wstępnej,

- płatność pozostałych 70% przed rozpoczęciem pobytu.


Płatności można dokonać:

a) gotówką w Recepcji,

b) kartą kredytową (w takim przypadku prosimy o przekazanie wypełnionego formularza Mil Order Form lub podanie danych z karty telefonicznie w celu dokonania jej obciążenia lub pre-autoryzacji. Przy płatności American Express pobierana jest dodatkowa opłata w wysokości 5%)

c) płatnością zdalną poprzez link

d) przelewem na rzecz RSF Sp. z o.o., 
Kombornia 1, 38-420 Korczyna, Polska, 
Bank: Santander Bank Polska, BIC/ SWIFT: WBKPPLPP

                        - konto PLN: PL 60 1090 1665 0000 0001 3513 3520

                        - konto EURO: PL 48 1090 2053 0000 0001 3741 4400

W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko oraz numer rezerwacji lub numer OFE.

W przypadku braku wpłaty w wyznaczonym terminie rezerwacja ulega automatycznemu anulowaniu.

II. Sezony w okresie od 22.12.2023r.-2.01.2025 (podane daty oznaczają dzień rozpoczęcia i zakończenia doby hotelowej) :

Sezon Podstawowy 2024r.: 2.01-29.03, 1.04-27.04,  5.05-29.05, 2.06-30.06,  15.09-31.10., 3.11-7.11, 11.11-20.12.

Sezon Lato 2024r.: 30.06.-15.09.

Sezon Świąteczny 2024r.:  22.12.2023r-1.01.2024r.; 29.03-1.04.2024r.; 27.04- 5.05.2024.;  29.05-2.06.2024r.; 14-18.08. 2024r.; 31.10-3.11.2024r.; 8-11.11.2024r.; 21.12.24-2.01.25r.

Bezpłatna anulacja lub zmiana rezerwacji jest możliwa na:

- 7 dni przed przyjazdem w sezonie Podstawowym,

- 14 dni w sezonie Lato

- 21 dni w Sezonie Świątecznym. 
Jeżeli rezerwacja zostanie anulowana lub zmieniona po ustalonym terminie, będziemy zmuszeni obciążyć Państwa kosztami w wysokości 30% wartości pobytu tytułem zwrotu poniesionych przez Hotel kosztów i nakładów oraz strat związanych z niewykorzystanym pokojem hotelowym, nie mniej jednak niż wartość pierwszego rezerwowanego noclegu według aktualnego cennika. Rozliczenie obciążenia nastąpi poprzez obciążenie karty kredytowej lub poprzez kompensatę z wpłaconą zaliczką. 
 

IV. Warunki rezerwacji dla ofert pakietowych:

Sezon Podstawowy:

bezpłatna anulacja lub zmiana rezerwacji jest możliwa na 7 dni przed przyjazdem. Jeżeli rezerwacja zostanie anulowana lub zmieniona po ustalonym terminie, będziemy zmuszeni obciążyć Państwa kosztami w wysokości 30% wartości pobytu tytułem zwrotu poniesionych przez Hotel kosztów i nakładów oraz strat związanych z niewykorzystanym pokojem hotelowym, nie mniej jednak niż wartość pierwszego rezerwowanego noclegu według aktualnego cennika.

Sezon Lato: 
bezpłatna anulacja lub zmiana rezerwacji jest możliwa na 14 dni przed przyjazdem. Jeżeli rezerwacja zostanie anulowana lub zmieniona po ustalonym terminie, będziemy zmuszeni obciążyć Państwa kosztami w wysokości 30% wartości pobytu tytułem zwrotu poniesionych przez Hotel kosztów i nakładów oraz strat związanych z niewykorzystanym pokojem hotelowym, nie mniej jednak niż wartość pierwszego rezerwowanego noclegu według aktualnego cennika .

Sezon Świąteczny: 
bezpłatna anulacja lub zmiana rezerwacji jest możliwa na 21 dni przed przyjazdem. Jeżeli rezerwacja zostanie anulowana lub zmieniona po ustalonym terminie, będziemy zmuszeni obciążyć Państwa kosztami w wysokości 30% wartości pobytu tytułem zwrotu poniesionych przez Hotel kosztów i nakładów oraz strat związanych z niewykorzystanym pokojem hotelowym, nie mniej jednak niż wartość pierwszego rezerwowanego noclegu według aktualnego cennika.

W przypadku rezygnacji z pakietu w trakcie pobytu Gość hotelowy tytułem zwrotu poniesionych przez Hotel kosztów i nakładów oraz strat związanych z niewykorzystanym pokojem hotelowym zobowiązany jest do zapłaty pełnej kwoty za pobyt w Hotelu do dnia rezygnacji i 90% ceny pobytu przypadającej po dacie rezygnacji według aktualnego cennika.

Rozliczenie obciążenia nastąpi poprzez obciążenie karty kredytowej lub poprzez kompensatę z wpłaconą zaliczką. Powyższe warunki mogą być zmodyfikowane lub w całości zastąpione przez specjalne warunki w dedykowanych ofertach lub umowach.

UWAGA! Informujemy, że faktura końcowa będzie wystawiona na tą samą osobę fizyczną, lub na tą samą firmę, co faktura zaliczkowa. Prosimy o kontakt z Recepcją Hotelu jeżeli faktura zaliczkowa będzie wystawiona na inną osobę fizyczną lub inną firmę niż ta, która jest właścicielem konta bankowego z którego dokonywany jest przelew. W przypadku nieuzyskania w/w informacji faktura zaliczkowa wystawiana jest na posiadacza konta bankowego.

 

WYPOSAŻENIE

Śniadanie


WiFi w pokojach
w cenie


Restauracja


Obiadokolacja


Basen kryty


Recepcja całodobowa
w cenie


Parking własny
w cenie


Palenie zabronione


Bar


Sauna


Plac zabaw dla dzieci


Jacuzzi


Usługi SPA


Siłownia


Winda


Akceptujemy zwierzęta


Klimatyzacja
w cenie


Wypożyczalnia sprzętu zimowego


Wypożyczalnia rowerów


Pakiet oferuje

Dwór Kombornia


PAKIETY OBIEKTU ›

Korczyna ›
ul. Kombornia ul.Dworska 52
38-420
woj. podkarpackie ›
tel. 13 435 42 89
www.dworkombornia.pl


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
Święta Bożego Narodzenia w Dworze KomborniaProsta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w Dwór Kombornia.

rezerwacja zabezpieczona SSL

Dwór Kombornia na mapie

Szukaj dojazdu