Romantyczny weekend we DWOJE

  min. 2 nocy       śniadanie i obiadokolacja     Bieliny

Rezerwuj pakiet

 
 

opis pakietu

Zapraszamy na romantyczny weekend we DWOJE z kolacją i śniadaniem, delikatnym i zmysłowym SPA, odprężającym hydromasażem na suchym łóżku wodnym oraz relaksem i odpoczynkiem w strefie Wellness.

Pakiet ROMANTYCZNY WEEKEND WE DWOJE z noclegiem w domku piętrowym z sauną i kominkiem, rytuałem Zywcem do nieba de LUX na łóżku Salve in Terra lub rytuałem Kiej rosom de LUX w kabinie Rasul, odprężającym hydromasażem na suchym łóżku wodnym Poturbaceni oraz strefą Wellness na wyłączność Wpół rozebrano, zaparło i odetchnęło.

 

1900 zł / 2 noce / 2 osoby

Doba od 16.00 do 12.00

 

Zywcem do nieba de LUX to delikatny, eteryczny, intymny … niebiański rytuał SPA dla Dwojga w kabinie Salve in Terra. Budzi uśpione zmysły i uwodzi bliskością, pozwala doświadczyć wspólnego relaksu i zmysłowej pielęgnacji ciała. Pozytywnie wpływa na zacieśnienie partnerskich relacji. Parowa kabina, płynnie zmieniające się światło, glinka enzymatyczna Bolus Alba marki Kurland i ruchome łóżko dają niezapomniane uczucie magicznej podróży na skrzydłach motyla, zakończonej tropikalnym deszczem. Rytuał uzupełnia wzajemny olejowy masaż. Zabieg ma działanie rewitalizujące i detoksykujące, pobudza przemianę materii i odtruwa.

Kiej rosom de LUX to kolorowy rytuał w kabinie parowej Rasul i zmysłowa gra żywiołów – wody, ognia, ziemi i powietrza. Naturalne glinki mineralne prosto z Kurlandii, aromatyczny peeling solny, podgrzewane fotele, rozgrzewająca para, relaksacyjna muzyka i niezliczona ilość „gwiazd” nad głowami. Błogostan zakończony tropikalnym deszczem. Wzajemny olejowy masaż ... Niezapomniane chwile w miłym towarzystwie. Efekt – wygładzona, oczyszczona, delikatna i rozświetlona skóra twarzy i ciała … zrelaksowany umysł.

Poturbaceni to hydromasaż na suchym łóżku wodnym. Masujące ogrzane strumienie wody działają odprężająco i rozluźniająco, pozwalają na regenerację sił. Towarzyszące leżakowaniu muzykoterapia i koloroterapia sprawiają, że to relaks nie tylko dla ciała, ale i dla duszy. Łóżko wodne to propozycja, dzięki której odzyskasz radość życia, usprawnisz funkcjonowanie organizmu i złagodzisz dolegliwości bólowe.

Wpół rozebrano, zaparło i odetchnęło to strefa Wellness na wyłączność, a w niej Ruska bania, Gorąca i Zimna beczka oraz Chata solna. Ruska bania pomaga zregenerować siły po ciężkim dniu i odprężyć zmęczony umysł. Pod wpływem gorącej parowej kąpieli organizm produkuje endorfiny odpowiedzialne za poprawę nastroju. A naprzemienne stosowanie ciepła i zimna skutecznie hartuje organizm. Gorąca beczka umożliwia kąpiel na świeżym powietrzu, niezależnie od pory roku, w dzień czy w nocy, w zimie czy w lecie – bez względu na aurę możemy poddać swoje ciało relaksującemu działaniu wody i wygrzać je w gorącej parze. Natomiast w Chacie solnej zrelaksujemy się na wygodnych leżakach oddychając czystym powietrzem. Strefa Wellness to relaks dla ciała i uczta dla ducha.
 

W PAKIECIE PROPONUJEMY:

 • 2 noclegi w domku piętrowym z sauną i kominkiem – domek jest dobrze wyposażony (pościel, ręczniki, przybory kuchenne, inne przydatne drobiazgi);
 • 2 kolacje dla 2 osób;
 • 2 śniadania dla 2 osób;
 • na wyłączność WELLNESS GALANTY ŁOGRÓDECEK dla DWOJGA (Ruska bania, Gorąca i Zimna beczka, Chata solna) – 2 wejścia do 2 godzin każde, w ustalonym wcześniej terminie;
 • 1 rytuał dla DWOJGA do wyboru: Zywcem do nieba de LUX – rytuał na łóżku Salve in Terra z glinką enzymatyczną Bolus Alba i olejkiem (90 min) LUB Kiej rosom de LUX – rytuał w kabinie Rasul z wykorzystaniem naturalnych glinek mineralnych oraz soli atlantyckiej (90 min);
 • hydromasaż na suchym łóżku wodnym Poturbaceni dla 2 osób (2 osoby x 30 min);
 • romantyczną dekorację domku;
 • drewno na ognisko;
 • możliwość przyjechania ze zwierzętami;
 • parking;
 • podjęcie próby lotu na miotle Carownicy …

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt: recepcja@carownica.pl; tel. 508 911 508

WYPOSAŻENIE

WiFi w recepcji


Śniadanie
w cenie


WiFi w pokojach
w cenie


Parking własny
w cenie


Basen odkryty
w cenie


Sauna


Opieka nad dziećmi


Obiadokolacja


Akceptujemy zwierzęta
w cenie


Plac zabaw dla dzieci
w cenie


Usługi SPA


Jacuzzi


Wypożyczalnia rowerów


Pakiet oferuje

Siedlisko Carownica Wellness & SPA


PAKIETY OBIEKTU ›

Bieliny ›
ul. Lechów 137a
26-004
woj. świętokrzyskie ›
tel. 606 215 028
www.carownica.pl


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
Romantyczny weekend we DWOJEProsta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w Siedlisko Carownica Wellness & SPA.

rezerwacja zabezpieczona SSL

Siedlisko Carownica Wellness & SPA na mapie

Szukaj dojazdu