Rodzinne święta nad morzem z aquaparkiem i atrakcjami !!!

  śniadanie i obiadokolacja     Sopot

Rezerwuj pakiet

 
 

opis pakietu

Boże Narodzenie to wspaniały czas, w którym wyciszamy się i skupiamy na naszych najbliższych. Chcielibyśmy przeżyć ten wyjątkowy okres z Państwem i ugościć Was w naszych progach. Podczas pobytu nie zabraknie świątecznego klimatu, tradycyjnych potraw, mocy atrakcji oraz wielu radosnych chwil.

 

Zapraszamy do zrobienia sobie najlepszego świątecznego prezentu i wykupienia pobytu w Aqua House.

 

Pakiet zawiera:

  • Minimum 3 noclegi w pokoju standard, apartamencie czteroosobowym, apartamencie pięcioosobowym lub apartamencie junior suite
  • 24.12.2020 Świąteczną kolację wigilijną w formie bufetu składającą się z 12 tradycyjnych potraw
  • 25.12.2020 Świąteczne śniadanie w formie bufetu w pierwszy dzień świąt, dla najmłodszych spotkanie ze Świętym Mikołajem, malowanie bombek, robienie łańcucha na choinkę, świąteczne kino dla dzieci, popołudniowy bufet z kawą, herbatą i ciastami oraz świąteczną obiadokolację. 
  • 26.12.2020 Świąteczne śniadanie w formie bufetu w pierwszy dzień świąt, dla najmłodszych dwie godziny zabawy z animatorką, świąteczne kino dla dzieci, popołudniowy bufet z kawą, herbatą i ciastami oraz świąteczną obiadokolację. 
  • 27.12.2020 Pożegnalne śniadanie, doba hotelowa przedłużona do godziny 17:00
  • Jednorazowe 3 godzinne wejście do pobliskiego Sopockiego Aquaparku (do wykorzystania w dni funkcjonowania Aquaparku w święta)
  • 20% rabat na baseny, sauny i kręgle w pobliskim Sopockim Aquaparku
  • Bezpłatny prywatny parking

Oferta obowiązuje w okresie od 24.12.2020r. do 27.12.2020r.

 

Serdecznie zapraszamy !!!

  • Ważne: w związku z trwającym stanem pandemii dostępność poszczególnych usług może podlegać ograniczeniom wynikającym z aktualnych przepisów prawa i decyzji obiektu. W trosce o najwyższy standard usług  na bieżąco wdrażamy procedury sanitarne, jednak nabywając niniejszą ofertę, akceptujesz brak możliwości korzystania z wybranych udogodnień w związku z COVID-19. 

 

zasady anulacji

Przy dokonywaniu rezerwacji wymagana jest przedpłata w wysokości 30% wartości oferty, bezkosztowa anulacja możliwa jest do 14 dni przed przyjazdem. Anulacja rezerwacji na krócej niż 14 dni przed przyjazdem lub nie pojawienie się w obiekcie w dniu przyjazdu, powoduje iż przedpłata przepada.

WYPOSAŻENIE

WiFi w recepcji
w cenie


Śniadanie


Parking przy ulicy
w cenie


WiFi w pokojach
w cenie


Parking własny


Akceptujemy zwierzęta


Recepcja całodobowa
w cenie


Palenie zabronione


Pakiet oferuje

Aqua House Sopot


PAKIETY OBIEKTU ›

Sopot ›
ul. Zamkowa Góra 21
81-713
woj. pomorskie ›
tel. 587789064
www.aquahouse.pl


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
Rodzinne święta nad morzem z aquaparkiem i atrakcjami !!!Prosta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w Aqua House Sopot.

rezerwacja zabezpieczona SSL

Aqua House Sopot na mapie

Szukaj dojazdu