RELAKS I REGENERACJA

  min. 2 nocy       tylko śniadanie     Bieliny

Rezerwuj pakiet

 
 

opis pakietu

Relaks, regeneracja i lepsze samopoczucie – brzmi obiecująco? Jeśli prowadzisz siedzący tryb życia, na co dzień towarzyszy Ci stres i pośpiech, boli Cię kręgosłup lub mięśnie – ten pakiet jest dla Ciebie! W otoczeniu nieskażonej przyrody, z dala od miejskiego zgiełku zregenerujesz swoje ciało, odpoczniesz, zrelaksujesz się. Pobyt ze śniadaniami w domku parterowym, codziennym masażem na suchym łóżku wodnym oraz codziennymi seansami w Chacie solnej.

 

Cena w miesiącach luty–kwiecień: 350 zł / 1 noc / 2 osoby dorosłe i 2 dzieci do lat 7.

Cena w miesiącach maj–czerwiec: 390 zł / 1 noc / 2 osoby dorosłe i 2 dzieci do lat 7.

 

Dwóm osobom dorosłym zapewniamy tyle hydromasaży i prozdrowotnych seansów w Chacie solnej, ile nocy spędzonych w Siedlisku Carownica. Pobyt minimum 2 noce. Doba od 16.00 do 12.00.

 

 

W PAKIECIE PROPONUJEMY:

  • nocleg w domku parterowym – domek jest dobrze wyposażony (pościel, ręczniki, przybory kuchenne, inne przydatne drobiazgi);
  • śniadania w każdym dniu pobytu;
  • hydromasaż na suchym łóżku wodnym dla dwóch osób dorosłych: ilość masaży równa jest ilości noclegów (3 noce = 3 hydromasaże dla każdej z 2 osób, do 30 min każdy);
  • regeneracja w Chacie solnej dla dwóch osób dorosłych: ilość prozdrowotnych seansów równa jest ilości noclegów (3 noce = 3 seanse w Chacie solnej dla 2 osób, do 60 min każdy);
  • drewno na ognisko;
  • możliwość przyjechania ze zwierzętami;
  • parking;
  • podjęcie próby lotu na miotle Carownicy …

Możliwość zamówienia obiadów: zupa, danie główne, deser, napoje ciepłe i zimne – 35 zł / 1 osoba.


Masaż wodny na sucho to relaksujący i regenerujący zabieg dla każdego. Wykorzystywane jest do niego profesjonalne łóżko wodne wyposażone w dysze masujące, które umożliwiają regulację mocy, wybór techniki, a także obszaru ciała, na którym wykonywany będzie masaż – w zależności od potrzeb możemy wskazać np. kark bądź odcinek lędźwiowy lub wybrać masaż całościowy. Korzystanie z tego typu zabiegu nie wymaga rozebrania się (zalecany jest swobodny, luźny strój) i jest w pełni bezpieczne. Jest to doskonały sposób na złagodzenie bólu mięśni, kręgosłupa i stawów, redukcję napięć i rozluźnienie, a także poprawę krążenia, nastroju i pełne odprężenie.

 

W Chacie solnej panują kameralne warunki, doskonałe do odprężenia. Wygodne leżaki, okna z widokiem na otaczającą przyrodę, łagodne oświetlenie, cisza i spokój sprawią, że ciało się odpręży i zrelaksuje. Ściany chaty wyłożone są blokami soli himalajskiej, również jej kryształki pokrywają podłogę. Mikroklimat stworzony przez niezwykłe właściwości lecznicze zawartych w soli ponad 80 pierwiastków sprzyja dobremu samopoczuciu i prawidłowej pracy organizmu. Czyste powietrze odpręża i wspomaga leczenie wielu chorób, m.in.: astmy, nieżytów nosa, gardła, krtani i oskrzeli, alergicznych nieżytów górnych dróg oddechowych, zapalenia zatok, niedoczynności tarczycy, schorzeń sercowo-naczyniowych, schorzeń przewodu pokarmowego, chorób skóry, nerwicy i stanów przemęczenia. 

 

Nie czekaj – skorzystaj ze zdrowotnych i odprężających właściwości suchego hydromasażu i seansów w Chacie solnej!

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt: recepcja@carownica.pl; tel. 508 911 508

 

WYPOSAŻENIE

WiFi w recepcji


Śniadanie
w cenie


WiFi w pokojach
w cenie


Parking własny
w cenie


Basen odkryty
w cenie


Sauna


Opieka nad dziećmi


Obiadokolacja


Akceptujemy zwierzęta
w cenie


Plac zabaw dla dzieci
w cenie


Usługi SPA


Jacuzzi


Wypożyczalnia rowerów


Pakiet oferuje

Siedlisko Carownica Wellness & SPA


PAKIETY OBIEKTU ›

Bieliny ›
ul. Lechów 137a
26-004
woj. świętokrzyskie ›
tel. 606 215 028
www.carownica.pl


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
RELAKS I REGENERACJAProsta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w Siedlisko Carownica Wellness & SPA.

rezerwacja zabezpieczona SSL

Siedlisko Carownica Wellness & SPA na mapie

Szukaj dojazdu