Pobyt Zimowy w Górach - 5 dni

  śniadanie i obiadokolacja     Bystrzyca Kłodzka

Rezerwuj pakiet

 
 

opis pakietu

 

HOTEL CASTLE ***

 

Oferta na pobyt w terminie od 15.01.2024 do 25.02.2024 r        FERIE 2024

 

 

 

 

Cena za 1 dobę za 1 osobę ze śniadaniem

 Pobyt 1 doba

Pobyt 2 doby

Pobyt 3 doby

Pobyt 4 doby i więcej

Pokój 2 osobowy

165 zł/osobę

155 zł/osobę

150 zł/osobę

145 zł/osobę

Pokój 3 osobowy

155 zł/osobę

148 zł/osobę

143 zł/osobę

140 zł/dobę

Pokój 4osobowy

145 zł/osobę

138 zł/dobę

133 zł/osobę

130 zł/dobę

 

 

·        W ramach zaproponowanej ceny oferujemy nocleg w komfortowych i przytulnych pokojach z łazienkami wyposażonych w telewizor, czajnik, pościel, ręczniki, suszarkę, przybory toaletowe a na przywitanie w pokoju znajduje się woda mineralna, kawa i herbata.

·        Oferujemy także obfite i urozmaicone śniadania serwowane w formie bufetu (wędliny, sery, pieczywo, pomidory, ogórki, kiszonki, twarożek, parówki, kiełbaski, sałatki, jajka, owoce, coś na słodko (ciasto, naleśniki lub racuchy), płatki, mleko, jogurty oraz jajecznica przygotowywana na życzenie. Do picia kawa z expresu, herbata, woda i soki).

·        Istnieje także możliwość skorzystania z obiadokolacji (zupa, drugie danie, kompot lub sok) jak również zamawiania dań z karty w hotelowej restauracji, która jest do dyspozycji gości.

·        Hotel zlokalizowany jest niemal w centrum Bystrzycy Kłodzkiej w historycznym neogotyckim budynku, w którym od XIX wieku mieściła się poczta. W 2009 roku budynek został wyremontowany i zaadoptowany na hotel zachowując przy tym swój pierwotny wygląd zewnętrzny.

·        W hotelu  panuje kameralna i domowa atmosfera

·        Za budynkiem w podwórzu zlokalizowany jest duży bezpłatny parking niewidoczny z drogi oraz altanka grillowa

·        W odległości około 300 m od hotelu znajduje się rynek główny będący centrum Bystrzycy Kłodzkiej, historyczny dworzec, mniejszy rynek z oryginalnym pręgierzem oraz jedyne w Polsce muzeum filumenistyczne.

·        Po drugiej strony rzeki kilkaset metrów od centrum zlokalizowana jest Góra Parkowa z której rozpościera się przepiękny widok na panoramę miasta. Po rewitalizacji przeprowadzonej w 2020-2022 roku na Górze Parkowej wykonano miedzy innymi nowe ścieżki biegowe, rowerowe i piesze.

·        W odległości 17 km od hotelu (20 minut drogi) znajduje się ośrodek narciarski Czarna Góra Resort. W ośrodku znajduje się około 20 tras o różnej trudności. Trasy ratrakowane są dwa razy dziennie i posiadają homologacje FIS oraz są wyposażone w nowoczesny system naśnieżania, a dzięki własnemu oświetleniu umożliwiają nocne jazdy. Za transport na stoku odpowiada sześć wyciągów, trzy koleje linowe oraz cztery taśmy. Wśród nich na wyróżnienie zasługuje sześcioosobowa, nowoczesna Luxtorpeda, która dociera na szczyt Czarnej Góry (1150 m n.p.m.) w 3 minuty.

·        W odległości 28 km od hotelu (36 minut drogi) znajduje się ośrodek narciarski Zieleniec Ski Arena.  Zieleniec Ski Arena - jest największym kurortem narciarskim w Kotlinie Kłodzkiej i jednym z największych w całej Polsce. Położony w malowniczym otoczeniu Gór Orlickich i Gór Bystrzyckich. Unikalne ukształtowanie terenu pozwoliło na stworzenie w pełni profesjonalnej i kompleksowej stacji narciarskiej, która oferuje swoim gościom 28 kilometrów tras narciarskich o różnym stopniu trudności - od łagodnych stoków doskonałych do nauki jazdy na nartach dla najmłodszych, po strome i wymagające zbocza, które dostarczą narciarzom sporej dawki adrenaliny. Najwięcej jest jednak krótkich, łatwych tras, dlatego stacja przyciąga głównie rodziny z dziećmi i narciarzy rekreacyjnych. To świetne miejsce do nauki jazdy na nartach.

·        Ze względu na ilość dostępnych miejsc oraz termin długość pobytu przy rezerwacji pobieramy zadatek w wysokości do ustalenia

W razie pytań lub sugestii dotyczących wszystkich aspektów oferty prosimy dzwonić lub wysłać maila. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Tel. 606126321; mail: biuro@hotelcastle.pl lub mandrykmarcin@gmail.com

WYPOSAŻENIE

Śniadanie


WiFi w pokojach
w cenie


Restauracja


Obiadokolacja


Parking własny
w cenie


Palenie zabronione


Bar


Plac zabaw dla dzieci
w cenie


Akceptujemy zwierzęta


Wypożyczalnia rowerów


Pakiet oferuje

Hotel Castle ***


PAKIETY OBIEKTU ›

Bystrzyca Kłodzka ›
ul. Okrzei 32
57-500
woj. dolnośląskie ›
tel. 795760611
www.hotelcastle.pl


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
Pobyt Zimowy w Górach - 5 dniProsta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w Hotel Castle ***.

rezerwacja zabezpieczona SSL

Hotel Castle *** na mapie

Szukaj dojazdu