Pobyt poza Tłumem: Od Niedzieli do Piątku

  min. 3 nocy       bez wyżywienia     Szczyrk

Rezerwuj pakiet

 
 

opis pakietu

Specjalna Propozycja Dla Was:

Jesteśmy świadomi, że dla wielu osób standardowym wyborem jest wypoczynek od piątku do niedzieli. Jednakże, biorąc pod uwagę, że wtedy również większość osób ma wolne, weekendy mogą być bardziej zatłoczone. Dlatego też proponujemy alternatywny plan - pobyt pomiędzy niedzielą a piątkiem.

W tygodniu jest zazwyczaj mniej turystów, co oznacza spokojniejszą atmosferę i większą dostępność atrakcji. 

Wiemy, że zorganizowanie sobie wolnego od pracy w tygodniu może być nieco bardziej wymagające, ale mamy nadzieję, że możliwość spędzenia spokojnych kilku dni w tygodniu w Beskidach zrekompensuje te niedogodności.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty noclegowej w malowniczym Szczyrku! Nasze pokoje gościnne są doskonałym miejscem na relaksujący wypoczynek w Beskidach. Nie oferujemy wyżywienia, ale gwarantujemy atrakcyjne ceny, które są niższe niż w hotelach oferujących pełne wyżywienie. Dzięki temu masz możliwość swobodnego korzystania z licznych restauracji w okolicy. Rezerwuj już dziś i ciesz się niezapomnianym pobytem w Beskidach!

 

Wyjątkowe Korzyści Przy pobytach od Niedzieli do Piątku

 • Spokój i Relaks: Wybierając nocleg pomiędzy niedzielą do piątkiem, unikasz największego natężenia turystów, które zazwyczaj ma miejsce w weekendy. To doskonała okazja, aby w spokoju delektować się urokami przyrody Beskidów Śląskich i odpocząć bez tłumów i zgiełku.
 • Dogodne Ceny: Nasze atrakcyjne ceny noclegów są jeszcze bardziej korzystne dla gości wybierających terminy poza weekendami. Dzięki temu możesz zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy, które możesz przeznaczyć na dodatkowe atrakcje czy pyszne lokalne dania w okolicy.
 • Dostępność atrakcji: W tygodniu nie tylko unikamy tłumów na szlakach turystycznych, ale również mamy łatwiejszy dostęp do różnorodnych atrakcji. Nie musimy czekać w kolejkach do wyciągów czy na wynajem sprzętu sportowego. Dodatkowo, wiele restauracji, muzeów czy punktów widokowych może być łatwiej dostępnych i mniej zatłoczonych.
 • Odpoczynek dla Ciała i Umysłu: Dla osób, które na co dzień pracują w środowisku wymagającym dużego kontaktu z ludźmi, pobyt w Szczyrku od niedzieli do piątku może być nie tylko okazją do relaksu, ale również do regeneracji sił i oderwania się od codziennego zgiełku. Cisza i spokój malowniczych górskich terenów mogą przynieść korzyści zarówno dla ciała, jak i dla umysłu, pozwalając na pełniejsze naładowanie baterii przed powrotem do codziennej rutyny.
 • Uniknięcie Korków Wyjazdowych: Wyjeżdżając z Szczyrku w dni powszednie, unikasz typowych korków wyjazdowych z turystycznych miejscowości, które często mają miejsce w niedzielne popołudnia. To gwarantuje spokojną podróż i pozwala jeszcze bardziej skoncentrować się na relaksie po wypoczynku.

Wybierając nocleg w Gajówka&Vita Pokoje Gościnne pomiędzy niedzielą a piątkiem, masz szansę na jeszcze bardziej wyjątkowe doświadczenie w Szczyrku. Dołącz do nas i ciesz się spokojem, relaksem oraz atrakcyjnymi cenami, które idą w parze z niezapomnianym wypoczynkiem w Beskidach!

 

Warunki Oferty:

 

Oferta dostępna do końca czerwca 2024r. Nie łączy się z innymi promocjami i zniżkami.

 • Od 3 nocy
 • Przyjazdy: od niedzieli
 • Wyjazdy: do piątku
 • Cena: od 75 zł/osoba/dobe

Pakiet Zawiera:

 • Nocleg w pokoju 2, 3 lub 4 osobowym
 • Mapa Szczyrku i okolic
 • Zestaw powitalny: kawa i herbata w pokoju
 • Miejsce parkingowe
 • Bezpłatny dostęp do WIFI

Atuty Naszego Obiektu:

 • Blisko dolnej stacji wyciągu krzesełkowego na Skrzyczne
 • Około 1,4 km do dolnej stacji Szczyrk Mountain Resort (gondola na Halę Skrzyczeńską)
 • Łatwy dojazd, na uboczu około 50 metrów od drogi głównej
 • Pomieszczenie do przechowywania sprzętu sportowego
 • Blisko terenów rekreacyjnych i spacerowych

Dodatkowo: 

 • zniżka do zaprzyjaźnionej wypożyczalni e-bike

Na naszej stronie internetowej w zakładce pokoje, znajduje się szczegółowy opis wyposażenia każdego rodzaju pokoju oraz zdjęcia.

Prosimy również o zapoznanie się z ważnymi informacjami dla rezerwujących oraz Regulaminem

zasady anulacji

Do złożenia rezerwacji wymagane jest podanie danych karty kredytowej, płatność przelewem bankowym lub płatność online, z przedpłatą 30% wartości rezerwacji. Pozostałą część płatności należy uregulować w dniu przyjazdu zgodnie z rezerwacją.
W przypadku anulowania rezerwacji wpłacona przedpłata przepada, w przypadku nie pojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu, lub też modyfikacji rezerwacji podczas pobytu, obiekt obciąży gościa kwotą wartości rezerwacji.

WYPOSAŻENIE

WiFi w pokojach
w cenie


Parking własny
w cenie


Palenie zabronione


Pakiet oferuje

Gajówka&Vita Pokoje Gościnne


PAKIETY OBIEKTU ›

Szczyrk ›
ul. Gajowa 10
43-370
woj. śląskie ›
tel. 699280806
tel. 730712500
gajowkaszczyrk.pl


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
Pobyt poza Tłumem: Od Niedzieli do PiątkuProsta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w Gajówka&Vita Pokoje Gościnne.

rezerwacja zabezpieczona SSL

Gajówka&Vita Pokoje Gościnne na mapie

Szukaj dojazdu