Pakiet tygodniowy

  min. 7 nocy       tylko śniadanie     Stronie Śląskie

Rezerwuj pakiet

 
 

opis pakietu

Świadczenia wliczone w cenę:

 • nocleg w pokoju z łazienką i TV,
 • śniadanie (wydawane od godz. 8:00 do godz. 10:00),
 • nielimitowana możliwość korzystania z saun (w godzinach otwarcia),
 • wstęp do groty solnej - 1 seans dziennie dla 1 os.,

Usługi bezpłatne:

 • parking na terenie obiektu,
 • Wi-Fi,

 

 1. Jedno dziecko do lat 3 nie jest liczone do limitu miejsc w pokoju pod warunkiem, że nie będzie korzystało z oddzielnego miejsca przy stole i miejsca do spania. Limit ten dotyczy każdego pokoju. Jeżeli chcemy aby dziecko miało oddzielne łóżko lub w pokoju będzie większa ilość dzieci w wieku do lat 3 to wówczas należy za dziecko wnieść opłatę jak za dziecko powyżej 3 roku życia.
 2. W przypadku zakwaterowania mniejszej ilości osób niż miejsc noclegowych w pokoju pobierana jest opłata za wszystkie miejsca noclegowe w pokoju.
 3. Pakiet nie obejmuje możliwości korzystania z jacuzzi. Kąpiel w jacuzzi można zamówić oddzielnie zgodnie z cennikiem usług SPA.
 4. Pakiet można wydłużyć o dowolną liczbę dni wg ceny za dobę w ramach pakietu lub poprzez zakup kolejnego pakietu.
 5. Jeżeli pobyt przewidziano na granicy obowiązywania dwóch różnych cen za jeden pakiet to cena pobytu przeliczana jest proporcjonalnie wg obu cenników.
Informacja o obiekcie

Pensjonat Zielone Wzgórze położony jest 605 m n.p.m w malowniczej miejscowości Bolesławów. Bolesławów to wieś w Polsce położona w województwie dolnośląskim, w powiecie kłodzkim, w gminie Stronie Śląskie w dolinie pomiędzy Masywem Śnieżnika a Górami Bialskimi, u zbiegu rzek Morawka i Kamienica. W budynku pensjonatu znajduje się 13 pokoi, restauracja oraz strefa SPA w skład której wchodzi jacuzzi, dwie sauny oraz grota solna. Do dyspozycji gości oddajemy także altanę grillową, miejsce ogniskowe oraz plac zabaw. Pensjonat został oddany do użytku 17 lutego 2014r. i w tym samy roku został zaszeregowany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego jako pensjonat dwugwiazdkowy.

zasady anulacji

Warunki anulowania rezerwacji:

 • Rezerwację niepotwierdzoną można anulować w każdej chwili bez ponoszenia kosztów.
 • W przypadku rezygnacji z potwierdzonej rezerwacji, przedpłata nie podlega zwrotowi do wysokości 30% wartości zarezerwowanych świadczeń. 

Za rezerwację potwierdzoną uważa się każdą rezerwację tytułem której dokonano przedpłaty w wysokości wymaganej dla danej oferty cenowej. Skrócenie pobytu jest traktowane jak rezygnacja z potwierdzonej rezerwacji a zatem dokonana przedpłata nie jest zwracana.

WYPOSAŻENIE

Śniadanie
w cenie


WiFi w pokojach
w cenie


Restauracja


Parking własny
w cenie


Palenie zabronione


Bar


Sauna


Plac zabaw dla dzieci
w cenie


Jacuzzi


Akceptujemy zwierzęta


Pakiet oferuje

Pensjonat Zielone Wzgórze


PAKIETY OBIEKTU ›

Stronie Śląskie ›
ul. Bolesławów 52-53
57-550
woj. dolnośląskie ›
tel. 790 500 503
tel. 501 750 314
zielonewzgorze.eu


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
Pakiet tygodniowyProsta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w Pensjonat Zielone Wzgórze.

rezerwacja zabezpieczona SSL

Pensjonat Zielone Wzgórze na mapie

Szukaj dojazdu