Oferta standardowa 3 dni

  min. 3 nocy       bez wyżywienia     Dźwirzyno

Rezerwuj pakiet

 
 

opis pakietu

Zarezerwuj Apartament już dzisiaj wpłacając zaliczkę w wysokości 30%. W przypadku anulowania rezerwacji do 7 dni przed przyjazdem zaliczka jest zwracana.
Pozostałą kwotę wpłacasz dopiero tydzień przed przyjazdem. 

zasady anulacji

Warunki odstąpienia i rezygnacji
1. Gość może odstąpić od umowy i anulować rezerwację.
2. W przypadku anulowania rezerwacji do 7 dni przed planowanym terminem przyjazdu, Gość otrzymuje zwrot wpłaconej zaliczki lub całości wpłaconej kwoty. 
3. W przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 7 dni przed planowanym terminem przyjazdu, wpłacona zaliczka nie jest zwracana lub zwracana jest wartość wpłaconej kwoty pomniejszona o 30% należnej kwoty za pobyt.   

4. Wynajmujący dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył Gość, chyba że Gość wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

5. Gość, jako konsument, który zawarł umowę na odległość lub umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, ma prawo odstąpić od niej bez podawania przyczyny w terminie 14 dni. 

WYPOSAŻENIE

WiFi w pokojach


Parking własny


Palenie zabronione


Winda


Pakiet oferuje

Apartament Seaside Dune


PAKIETY OBIEKTU ›

Dźwirzyno ›
ul. Aleja Południowa 14A
78-131
woj. zachodnio-pomorskie ›
tel. 509705517
www.seasidedune.pl


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
Oferta standardowa 3 dniProsta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w Apartament Seaside Dune.

rezerwacja zabezpieczona SSL

Apartament Seaside Dune na mapie

Szukaj dojazdu