Oferta Specjalna - Weekend Majowy 2024

  min. 5 nocy       bez wyżywienia     Dziwnów

Rezerwuj pakiet


opis pakietu

Weekendowy odpoczynek nad morzem - tu zaczyna się relaks!

zasady anulacji

REGULAMIN REZERWACJI

 

1. Rezerwację uważa się za potwierdzoną z chwilą dokonania opłaty rezerwacyjnej.

2. Do momentu dokonania opłaty rezerwacyjnej rezerwacja jest rezerwacją wstępną, natomiast brak opłaty w uzgodnionym terminie powoduje automatyczną anulację rezerwacji.

3. Przy wybraniu opcji „Płacę online przez Przelewy24.pl” Klient zostaje przekierowany na stronę umożliwiającą wpłatę poprzez System Obsługi płatności Przelewy24. Autoryzacja danych następuje przez połączenie się z systemem Przelewy24 za pomocą szyfrowanego protokołu. Po przyjęciu wpłaty przez System Przelewy24 Klient zostaje automatycznie powiadomiony e-mailem o potwierdzeniu wpłaty i dokonaniu rezerwacji – E-mail zawierał będzie: dane klienta, nazwę kompleksu, opis oferty, całkowitą cenę pobytu, wpłacony zadatek oraz kwotę do dopłaty. Pozostałą kwotę za zakupiony pobyt Klient wpłaca w kompleksie NATURAPART przy odebraniu kluczy lub przelewem za pośrednictwem systemu Przelewy24. Jako podstawę wpłaty zadatku oraz rozliczenie pozostałej kwoty należy przedstawić w recepcji e-mail potwierdzający rezerwację.

 

ANULOWANIE REZERWACJI

 

1. Rezerwację można anulować poprzez kontakt z Obiektem, telefonicznie lub mailowo.

2. Koszt anulowania rezerwacji jest determinowany przez warunki oferty, w której jest dokonywana rezerwacja.

3. Jeżeli z tytułu anulowania rezerwacji Klientowi przysługuje zwrot środków, nastąpi to w sposób odpowiadający dokonanej płatności (np. przy płatności kartą – na rachunek karty, w przypadku przelewu – na rachunek bankowy, z którego przelew został dokonany) w terminie 14 dni.

4. Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana do 60 dni przed przyjazdem pod warunkiem, że dokonanie rezerwacji nastąpi wcześniej niż 60 dni przed przyjazdem Gościa. Przedpłata zostanie zwrócona w terminie 14 dni roboczych od momentu dopełnienia formalności księgowych przez Gościa, na rachunek bankowy lub kartę płatniczą, z której była zrealizowana zapłata. Decydujący będzie termin dotarcia na adres kompleksu czytelnie podpisanej korekty faktury. W przypadku anulowania rezerwacji, zaliczka nie zostanie zwrócona przy wystąpieniu co najmniej jednego z poniższych warunków: a) anulowania rezerwacji przez Gościa, w terminie krótszym niż 60 dni przed przyjazdem; b) nie pojawienia się Gościa w Hotelu, w dniu przyjazdu; c) złożenia rezerwacji w terminie krótszym niż 60 dni przed przyjazdem;

5. W przypadku nie pojawienia się Gościa w Hotelu w dniu przyjazdu, zostanie on obciążony kwotą całej rezerwacji.

6. Skrócenie pobytu jest traktowane jak rezygnacja po terminie anulacji, a zatem wiąże się z uregulowaniem rachunku za cały deklarowany czas pobytu.

 

REKLAMACJE

 

Jeśli Klient w trakcie trwania usługi stwierdzi wadliwe wykonywanie umowy (tzn. niezgodne z warunkami rezerwacji i opisem usługi/produktu zamieszczonym na stronie internetowej Obiektu), powinien niezwłocznie zawiadomić o tym wykonawcę usługi (bezpośrednio w recepcji Obiektu, mailowo pod adresem rezerwacje@naturapart.pl lub telefonicznie pod nr tel. +48 500 330 220) Czas rozpatrzenia złożonej reklamacji wynosi 14 dni. Ewentualny zwrot środków, w wyniku złożenia reklamacji, nastąpi w sposób odpowiadający dokonanej płatności (np. przy płatności kartą – na rachunek karty, w przypadku przelewu – na rachunek bankowy, z którego przelew został dokonany)

 

WYPOSAŻENIE

WiFi w pokojach
w cenie


Parking własny
w cenie


Palenie zabronione


Akceptujemy zwierzęta


Pakiet oferuje

Apartamenty Naturapart


PAKIETY OBIEKTU ›

Dziwnów ›
ul. Tęsknoty 8
72-420
woj. zachodnio-pomorskie ›
tel. 500330220
www.naturapart.pl


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
Oferta Specjalna - Weekend Majowy 2024Prosta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w Apartamenty Naturapart.

rezerwacja zabezpieczona SSL

Apartamenty Naturapart na mapie

Szukaj dojazdu