Oferta elastyczna z dostępem do Strefy Wellness

  min. 2 nocy       bez wyżywienia     Zakopane

Rezerwuj pakiet

 
 

opis pakietu

Szukasz wyjątkowego wypoczynku w górach, z dala od zgiełku miasta? Świetnie trafiłeś! To luksusowy dom zaprojektowany z niezwykłą dbałością o szczegóły. W tym miejscu góralski kunszt rzemiosła, przeplata się z nowoczesną architekturą. Rewelacyjna oferta cenowa dla Gości, którzy są pewni swoich planów. Zarezerwuj swój apartament i skorzystaj z wejścia do prywatnej Strefy Wellness. 

W pakiecie: 

  • Dostęp do prywatnej Strefy Wellness, która została stworzona z myślą o górskim relaksie. Znajdziesz tu saunę, wannę z hydromasażem i prysznic. To idealne miejsce, aby zregenerować ciało i wyciszyć umysł. 
  • Bezpłatny zestaw kosmetyków. Dbamy o Twój komfort, dlatego zapewniamy bezpłatny zestaw kosmetyków, zawierający żel pod prysznic, mydło i szampon do włosów. 
  • Widok na Giewont. To doskonałe miejsce, aby podziwiać jedną z najpiękniejszych górskich panoram. 
  • Zapewniamy 3 miejsce parkingowe, co daje Ci wygodę i pewność, że Twój samochód jest bezpieczny.
  • Dzieci do ukończenia 3 roku życia mogą przebywać u nas bez dodatkowych opłat, co czyni naszą ofertę idealną dla rodzin z małymi dziećmi.
  • Opłata serwisowa 
  • Zapewniamy bezpłatne Wi-Fi.

Dodatkowe informacje: 

  • Możliwość dokupienia śniadań - zapytaj nas o taką możliwość
  • Opłata miejscowa w wysokości 2,00 PLN/os/doba

zasady anulacji

1. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagamy wpłaty 30 % zadatku w momencie dokonania rezerwacji. Pozostała część kwoty należy wpłacić na 14 dni przed przyjazdem. W przypadku krótszego terminu do przyjazdu pobierane jest 100% wartości rezerwacji.

2. Rezerwacja może być anulowana bezkosztowo w terminie do 5 dni przed przyjazdem. Po tym terminie pobierane jest 100% wpłaconego zadatku.

3. W przypadku pobytów planowanych w terminach specjalnych ( np. święta, ferie, długie weekendy, sylwester) rezerwacja może być anulowana bezkosztowo w terminie do 30 dni przed przyjazdem. Po tym terminie pobierane jest 100% wpłaconego zadatku.

4. W przypadku anulacji przedpłata zostanie zwrócona w terminie 7 dni od zgłoszenia anulacji.

Pakiet oferuje

Apartamenty GGI


PAKIETY OBIEKTU ›

Zakopane ›
ul. Kasprusie 6

woj. małopolskie ›


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
Oferta elastyczna z dostępem do Strefy WellnessProsta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w Apartamenty GGI.

rezerwacja zabezpieczona SSL

Apartamenty GGI na mapie

Szukaj dojazdu