Oferta bezzwrotna ze śniadaniem

  tylko śniadanie     Sopot

Rezerwuj pakiet

 
 

opis pakietu

Oferta dnia ze śniadaniem skierowana jest do osób, które cenią sobie odpoczynek, dobre jedzenie i nadmorski klimat.

Zachęcamy do rezerwacji pokoi w Hotelu zlokalizowanym na samej plaży w centrum Sopotu. Regeneruj siły w naszym obiekcie!

*Oferta uwzględnia specjalny rabat.

 

W ramach pobytu oferujemy:

  • nocleg w komfortowym pokoju lub apartamencie,
  • zróżnicowane śniadania w formie bufetu,
  • dostęp do prywatnej plaży,
  • dostęp do Wi-fi.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas. Jesteśmy tu dla Ciebie.

tel. +48 58 550 20 20 e-mail: rezerwacja@hotelchinski.pl

 

WAŻNE INFORMACJE:

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:30*.

Doba hotelowa kończy się o godzinie 11:30.

 

*Istnieje nieodpłatna możliwość wcześniejszego zameldowania, jedynie po otrzymaniu akceptacji działu rezerwacji.

 

Polityka względem zwierząt: Zwierzęta są mile widziane w Zhong Hua. Za każdego czworonożnego Gościa pobieramy kwotę w wysokości 100 PLN/dobę.

  • Akceptujemy zwierzęta do 10kg.

Rezerwacja dokonywana jest na typ pokoju, a nie na konkretny pokój. Rezerwacja konkretnego pokoju kosztuje dodatkowo 10% sumy rezerwacji  i regulowana jest bezpośrednio w recepcji przy przyjeździe.

Warunki anulacji: Należy automatycznie uiszczać zadatek według harmonogramu płatności. Wszystkie dokonane wpłaty są bezzwrotne. W przypadku braku wpłaty hotel zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji.

Dokonanie wpłaty zadatku jest potwierdzeniem rezerwacji i zawarciem umowy oraz nie wymaga dodatkowego potwierdzenia. Dokonanie wpłaty zadatku jest równoznaczne z zobowiązaniem się do przestrzegania zapisów Regulaminu Hotelu Zhong Hua. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem hotelu dostępnym pod adresem: https://www.hotelchinski.pl/regulamin-hotelu-zhong-hua.html

 

 

Przed hotelem znajduje się 15 niestrzeżonych, płatnych miejsc postojowych dla samochodów osobowych. Hotel posiada 52 pokoje w związku z czym nie gwarantujemy miejsca na parkingu. Nie ma możliwości zarezerwowania miejsca parkingowego.

Na parkingu można parkować jedynie w miejscach wyznaczonych, parkowanie na miejscu niewyznaczonym, blokowanie parkingu, parkowanie na drodze pożarowej, parkowanie na kopercie dłużej niż 15 minut równoznaczne jest z nałożeniem opłaty w wysokości 5000 zł.

Jeśli na naszym parkingu nie ma miejsca to oczywiście można podjechać na miejsce oznaczone kopertą, wypakować się i odjechać na pobliskie miejsca postojowe miasta, albo parkingi prywatne. Najbliższe płatne parkingi znajdują się na ulicy Kordeckiego, Parkowej oraz Chopina.

zasady anulacji

Rezerwacja bezzwrotna, w przypadku anulacji rezerwacji cała kwota przepada. Nie ma możliwości zmiany terminu rezerwacji. Należy uiszczać 100% wartości rezerwacji.

WYPOSAŻENIE

Śniadanie


WiFi w pokojach
w cenie


Restauracja


Parking własny
w cenie


Palenie zabronione


Bar


Plac zabaw dla dzieci


Winda


Akceptujemy zwierzęta


Klimatyzacja
w cenie


Pakiet oferuje

HOTEL ZHONG HUA SOPOT


PAKIETY OBIEKTU ›

Sopot ›
ul. Al. Wojska Polskiego 1
81-769
woj. pomorskie ›
tel. 58 550 20 20
www.hotelchinski.pl


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
Oferta bezzwrotna ze śniadaniemProsta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w HOTEL ZHONG HUA SOPOT.

rezerwacja zabezpieczona SSL

HOTEL ZHONG HUA SOPOT na mapie

Szukaj dojazdu