Nocleg z całodziennym wyżywieniem.

  pełne wyżywienie     Pobierowo

Rezerwuj pakiet

 
 

opis pakietu

Świadczenia wliczone w cenę jednostkową

  • zakwaterowanie, 
  • śniadanie, obiad, kolacja.

Zakwaterowanie 

Naszych gości kwaterujemy w salach lekcyjnych Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Pobierowie. Na okres sezonu wakacyjnego z pomieszczeń lekcyjnych wynoszone są meble szkolne i urządzane są pokoje wyposażone w tapczany z pościelą, krzesełka, szafki, stolik. Każda sala udostępniana jest na wyłączność. Pokoje nie mają łazienek, ale na każdym piętrze są toalety i łazienki ogólnodostępne, a przy sali gimnastycznej znajdują się natryski. 

 

Wyżywienie 

W budynku szkoły znajduje się stołówka, na której wydajemy śniadania, obiady i kolacje. Śniadania i kolacje wydawane są w formie szwedzkiego bufetu. Każdy obiad składa się z dwóch dań (zupa, danie główne, napój). Oferujemy dwa warianty cenowe: nocleg z całodziennym wyżywieniem i nocleg ze śniadaniem.

zasady anulacji

Warunki anulowania rezerwacji:

  • Rezerwację niepotwierdzoną można anulować w każdej chwili bez ponoszenia kosztów.
  • W przypadku rezygnacji z potwierdzonej rezerwacji, przedpłata nie podlega zwrotowi do wysokości 30% wartości zarezerwowanych świadczeń.  Za rezerwację potwierdzoną uważa się każdą rezerwację tytułem której dokonano przedpłaty w wysokości wymaganej dla danej oferty cenowej. Skrócenie pobytu jest traktowane jak rezygnacja z potwierdzonej rezerwacji a zatem dokonana przedpłata nie jest zwracana.

WYPOSAŻENIE

Śniadanie


Parking przy ulicy
w cenie


Palenie zabronione


Plac zabaw dla dzieci
w cenie


Akceptujemy zwierzęta


Pakiet oferuje

Ośrodek Wczasowo-Kolonijny


PAKIETY OBIEKTU ›

Pobierowo ›
ul. Tadeusza Kościuszki 2
72-346
woj. zachodnio-pomorskie ›
tel. 501 750 314
kaertur.eu


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
Nocleg z całodziennym wyżywieniem.Prosta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w Ośrodek Wczasowo-Kolonijny.

rezerwacja zabezpieczona SSL

Ośrodek Wczasowo-Kolonijny na mapie

Szukaj dojazdu