Majówka w Karkonoskim glampingu

  min. 5 nocy       bez wyżywienia     Łomnica

Rezerwuj pakiet

 
 

opis pakietu

Nasz specjalnie przygotowany pakiet majówkowy to idealna propozycja dla tych, którzy pragną połączyć komfort z bliskością natury.

Oferujemy pięć noclegów w naszym luksusowym glampingu. Każde miejsce jest pełne uroku i zapewnia prywatność oraz niepowtarzalny widok na górski krajobraz, co czyni go doskonałym miejscem na wiosenny odpoczynek.

W cenie 2500 zł oferujemy nie tylko wygodne zakwaterowanie, ale także szereg atrakcji, które uczynią Wasz pobyt wyjątkowym:

  • Przytulny namiot glampingowy: Wasz dom z dala od domu, wyposażony we wszystkie wygody, w tym wygodne łóżko i stylowe meble.
  • Malownicze widoki: Obudźcie się z widokiem na zielone szczyty Karkonoszy, które zapraszają do wędrówek i relaksu na łonie przyrody.
  • Prywatność i spokój: Nasz glamping oferuje odosobnione miejsce, dzięki czemu możecie cieszyć się spokojem bez tłumów, typowych dla tego okresu.

Zarezerwujcie teraz Wasz majówkowy wypoczynek w sercu Karkonoszy i doświadczcie wiosennej magii, która na długo zostanie w Waszej pamięci.

WYPOSAŻENIE

WiFi w pokojach
w cenie


Parking własny
w cenie


Palenie zabronione


Akceptujemy zwierzęta
w cenie


Klimatyzacja
w cenie


Pakiet oferuje

Karkonoski Glamping


PAKIETY OBIEKTU ›

Łomnica ›
ul. Czarny Strumień
58-508
woj. dolnośląskie ›
tel. 502 474 992
tel. 502 474 992
karkonoskiglamping.pl


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
Majówka w Karkonoskim glampinguProsta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w Karkonoski Glamping.

rezerwacja zabezpieczona SSL

Karkonoski Glamping na mapie

Szukaj dojazdu