Majówka w Dworze Kombornia

  min. 3 nocy       śniadanie i obiadokolacja     Korczyna

Rezerwuj pakiet

 
 

opis pakietu

Majowy weekend, to kilka wolnych dni, które należy dobrze wykorzystać na regenerację po długich, ciężkich, zimowych miesiącach. Naładować akumulatory energią wiosennej zieleni, odetchnąć pełną piersią pachnącym świeżym powietrzem, wsłuchać się w śpiewy ptaków w koronach wiekowych drzew dworskiego parku. Odpocząć. Bogata oferta masaży i zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała, świetna kuchnia wyróżniona w żółtym przewodniku Gault&Millau, wieczory z wybornym winem, relaks. 

 

Pakiet obejmuje minimum:

 • 3 noclegi w wybranym pokoju w Dwór Kombornia Hotel&SPA****,
  lub
 • 3 noclegi w wybranym pokoju w Dwór Kombornia- Folwark***,
 • 3 bogate śniadania z lokalnymi produktami,
 • 3 obiadokolacje (zupa, danie główne- wybór z dwóch dań, deser)*,
 • Voucher SPA o wartości 200 PLN/pokój na zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała , masaże i rytuały z oferty ChocoWine SPA (nie dotyczy zabiegów objętych promocją i pakietów Day SPA),
 • gratis- nielimitowany czasowo relaks w Strefie Wellness (baseny, jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa, grota solna),
 • bezpłatny parking.

* w wybrane dni obiadokolacja w formie grilla.

W trosce o Państwa komfort, prosimy o zarezerwowanie zabiegów przed przyjazdem. Pozwoli nam to, na odpowiednie dopasowanie terminów zabiegów w ChocoWine SPA i Centrum Rehabilitacji do Państwa oczekiwań.
 

Dwór Kombornia to obiekt butikowy, o charakterze kameralnego zacisza. Na 10 hektarach mieści się zabytkowy park z alejkami spacerowymi, ogród i przestrzeń rekreacyjna. Pokoje hotelowe rozmieszczone są w 4 osobnych budynkach, połączonych podziemnym łącznikiem, co gwarantuje spokój i ciszę w trakcie pobytu. Wszystkie budynki  Restauracja Magnolia obejmuje kilka osobnych saloników i tarasów. W bogatej ofercie zabiegów pielęgnacyjnych w ChocoWine SPA znajdą Panie wszystko, co potrzeba by poczuć błogi relaks, odprężenie i przypływ sił witalnych. Program Centrum Rehabilitacji z innowacyjnym urządzeniem Indiba Activ pomoże poprawić komfort życia poprzez eliminację bólu i poprawę mobilności.
 

Polecamy dodatkowo*:

 • 15% rabatu na dodatkowe (poza wartością Vouchera) zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała, rytuały i masaże z oferty ChocoWine SPA i Centrum Rehabilitacji Kombornia,
 • 20% rabatu na zakupienie biletów dla dwóch osób na czasową degustację win w Salonie Win Karpackich,
 • 15% rabatu na zakupienie biletów dla jednej osoby na czasową degustację win w Salonie Win Karpackich.

*rabat obowiązuje przy zamówieniu usług dodatkowych w momencie rezerwacji pobytu.

 

Ceny FIRST MINUTE obowiązują do 10.03.2024r.
 

Pakiet obowiązuje w terminie 30.04-5.05.2024r.

Oferta im dłużej tym taniej.

Pobyt rozpoczyna się obiadokolacją w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu.

Niewykorzystanie któregokolwiek elementu wchodzącego w skład pakietu nie powoduje zmniejszenia jego wartości.

Cena zawiera podatek VAT. Promocji nie można łączyć z innymi ofertami promocyjnymi.

Jeżeli chcą Państwo dokonać zmian w powyższej ofercie lub chcieliby Państwo otrzymać inny, przygotowany specjalnie dla Państwa pakiet dedykowany, prosimy o kontakt z Działem Rezerwacji Indywidualnych: recepcja@DworKombornia.pl

zasady anulacji

Sezony w okresie od 2.01.2023-7.01.2024 (podana daty oznaczają dzień rozpoczęcia i zakończenia doby hotelowej) :

Sezon Podstawowy: 2-5.01, 9.01-6.04, 11.04-28.04, 3.05-7.06, 11.06-30.06, 10.09-22.12.
Sezon Lato: 30.06.07-10.09.
Sezon Świąteczny: 6-8.01, 7-10.04, 29.04-3.05, 7-11.06, 22.12.23-1.01.24;

Warunki rezerwacji dla ofert pakietowych:
Sezon Podstawowy:
bezpłatna anulacja lub zmiana rezerwacji jest możliwa na 7 dni przed przyjazdem. Jeżeli rezerwacja zostanie anulowana lub zmieniona po ustalonym terminie, będziemy zmuszeni obciążyć Państwa kosztami w wysokości 30% wartości pobytu tytułem zwrotu poniesionych przez Hotel kosztów i nakładów oraz strat związanych z niewykorzystanym pokojem hotelowym, nie mniej jednak niż wartość pierwszego rezerwowanego noclegu według aktualnego cennika.
Sezon Lato: 
bezpłatna anulacja lub zmiana rezerwacji jest możliwa na 14 dni przed przyjazdem. Jeżeli rezerwacja zostanie anulowana lub zmieniona po ustalonym terminie, będziemy zmuszeni obciążyć Państwa kosztami w wysokości 30% wartości pobytu tytułem zwrotu poniesionych przez Hotel kosztów i nakładów oraz strat związanych z niewykorzystanym pokojem hotelowym, nie mniej jednak niż wartość pierwszego rezerwowanego noclegu według aktualnego cennika .
Sezon Świąteczny: 
bezpłatna anulacja lub zmiana rezerwacji jest możliwa na 21 dni przed przyjazdem. Jeżeli rezerwacja zostanie anulowana lub zmieniona po ustalonym terminie, będziemy zmuszeni obciążyć Państwa kosztami w wysokości 30% wartości pobytu tytułem zwrotu poniesionych przez Hotel kosztów i nakładów oraz strat związanych z niewykorzystanym pokojem hotelowym, nie mniej jednak niż wartość pierwszego rezerwowanego noclegu według aktualnego cennika.

W przypadku rezygnacji z pakietu w trakcie pobytu Gość hotelowy tytułem zwrotu poniesionych przez Hotel kosztów i nakładów oraz strat związanych z niewykorzystanym pokojem hotelowym zobowiązany jest do zapłaty pełnej kwoty za pobyt w Hotelu do dnia rezygnacji i 90% ceny pobytu przypadającej po dacie rezygnacji według aktualnego cennika.
Rozliczenie obciążenia nastąpi poprzez obciążenie karty kredytowej lub poprzez kompensatę z wpłaconą zaliczką. Powyższe warunki mogą być zmodyfikowane lub w całości zastąpione przez specjalne warunki w dedykowanych ofertach lub umowach.

UWAGA! Informujemy, że faktura końcowa będzie wystawiona na tą samą osobę fizyczną, lub na tą samą firmę, co faktura zaliczkowa. Prosimy o kontakt z Recepcją Hotelu jeżeli faktura zaliczkowa będzie wystawiona na inną osobę fizyczną lub inną firmę niż ta, która jest właścicielem konta bankowego z którego dokonywany jest przelew. W przypadku nieuzyskania w/w informacji faktura zaliczkowa wystawiana jest na posiadacza konta bankowego.

WYPOSAŻENIE

Śniadanie


WiFi w pokojach
w cenie


Restauracja


Obiadokolacja


Basen kryty


Recepcja całodobowa
w cenie


Parking własny
w cenie


Palenie zabronione


Bar


Sauna


Plac zabaw dla dzieci


Jacuzzi


Usługi SPA


Siłownia


Winda


Akceptujemy zwierzęta


Klimatyzacja
w cenie


Wypożyczalnia sprzętu zimowego


Wypożyczalnia rowerów


Pakiet oferuje

Dwór Kombornia


PAKIETY OBIEKTU ›

Korczyna ›
ul. Kombornia ul.Dworska 52
38-420
woj. podkarpackie ›
tel. 13 435 42 89
www.dworkombornia.pl


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
Majówka w Dworze KomborniaProsta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w Dwór Kombornia.

rezerwacja zabezpieczona SSL

Dwór Kombornia na mapie

Szukaj dojazdu