Pokój ze śniandaniem

  tylko śniadanie     Leśna

Rezerwuj pakiet

 
 

opis pakietu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas molestie dapibus laoreet. Nunc consequat, tortor at tempor tristique, lectus nisl fermentum ante, in tristique enim urna ut dolor. Duis leo ex, luctus maximus metus eget, dapibus blandit lorem. Sed non lacus et tortor ullamcorper dignissim placerat ut lacus. Integer id augue facilisis, viverra neque ut, venenatis purus. Maecenas a metus nec lectus molestie egestas. Mauris varius, quam ut consequat faucibus, odio lectus dapibus purus, id lobortis nunc quam vel lorem. Mauris nibh urna, pharetra quis porta quis, pulvinar quis nunc.

zasady anulacji

  • Strony przewidują możliwość rezygnacji z dokonanej rezerwacji. Oświadczenie o rezygnacji z rezerwacji należy złożyć korzystając z podanych wyżej adresów i telefonów.
  • W przypadku wycofania rezerwacji Ośrodek nie zwraca wpłaconej zaliczki. Istnieje możliwość zmiany terminu pobytu z zachowaniem dotychczas ustalonych warunków lub zamiany wpłaconej kwoty na voucher do wykorzystania na dowolne usługi świadczone w Ośrodku.
  • Wpłacona zaliczka podlega zwrotowi w przypadku odstąpienia od umowy przez sprzedającego.
  • Anulowanie rezerwacji na mniej niż 7 dni przed planowanym przyjazdem jest równoznaczne z obowiązkiem uiszczenia całości należności za pobyt.
  • W pozostałych przypadkach (w tym także w przypadku skrócenia lub przerwania uzgodnionego pobytu) opłata nie zostanie zwrócona.
  • Na umotywowany pisemny wniosek Gościa, Dyrektor ośrodka może przyznać Gościowi zwrot dokonanej wpłaty w całości bądź w części.
  • Jeżeli Gość nie zawiadomił Ośrodka o opóźnieniu swojego przyjazdu, to jego niestawienie się w Ośrodku do godz. 7:00 rano dnia następnego po dniu rozpoczęcia planowanego pobytu jest równoznaczne z rezygnacją z pobytu i obciążeniem Gościa całością należności za pobyt.

WYPOSAŻENIE

Śniadanie


WiFi w pokojach
w cenie


Restauracja


Obiadokolacja


Parking własny
w cenie


Sauna


Palenie zabronione


Plac zabaw dla dzieci
w cenie


Siłownia
w cenie


Akceptujemy zwierzęta


Pakiet oferuje

Złoty Potok Resort


PAKIETY OBIEKTU ›

Leśna ›
ul. Złoty Potok 42
59-820
woj. dolnośląskie ›
tel. 757847155
zloty.populus.pl


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
Pokój ze śniandaniemProsta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w Złoty Potok Resort.

rezerwacja zabezpieczona SSL

Złoty Potok Resort na mapie

Szukaj dojazdu