HARMONIA CIAŁA I UMYSŁU (pakiet)

  min. 3 nocy       tylko śniadanie     Zakopane

Rezerwuj pakiet

 
 

opis pakietu

Zarezerwuj swój pobyt z wyprzedzeniem i skorzystaj z naszego pakietu "Harmonia Ciała i Umysłu". Dla tych, którzy podejmują szybką decyzję,  przygotowaliśmy atrakcyjne korzyści, które uczynią Twój pobyt jeszcze bardziej komfortowym i satysfakcjonującym.

Co w pakiecie:
 • Gwarantowany garaż - zapewnimy bezpieczne miejsce parkingowe dla Twojego samochodu, specjalnie zarezerwowane dla Ciebie.
 • Bezpłatne WiFi - ciesz się szybkim i bezpłatnym dostępem do Internetu, aby być online w każdej chwili.
 • Śniadanie wliczone w cenę - rozpocznij dzień od pysznego śniadania.
 • Elastyczność anulacji - umożliwiamy bezpłatną anulację rezerwacji do 14 dni przed przyjazdem, dając Ci większą elastyczność planowania.
 • Wieczór przy kominku (z wyjątkiem apartamentu STUDIO, które nie posiadają kominka) i zachwycający widok - rozkoszuj się wieczorami spędzonymi przy kominku w naszym luksusowym apartamencie. 
 • Bliskość centrum miasta i spokój górskiego otoczenia - nasz hotel jest dogodnie położony, zaledwie kilkanaście minut od centrum miasta, co umożliwia łatwy dostęp do restauracji, sklepów i atrakcji. Jednocześnie, ciesz się spokojem i pięknem górskiego otoczenia.
 • Doradztwo doświadczonego personelu - nasi pracownicy służą radą i pomocą, pomagając Ci wybrać najlepsze trasy górskie i atrakcje dostosowane do Twoich preferencji.
 • Wieczór w spa - zrelaksuj się i zregeneruj w naszym luksusowym spa. Oferujemy różnorodne zabiegi, które zapewnią Ci błogi relaks po aktywnym dniu. W tym pakiecie z 10% rabatem.
   
Przedpłata:
 • Gość może bezpłatnie odwołać rezerwację co najmniej 14 dni przed przyjazdem
 • W przypadku rezygnacji  w ciągu 14 dni przed przyjazdem, opłata za odwołanie będzie równoznaczna z kwotą w wysokości 30% całkowitej ceny rezerwacji.
 • Gość zostanie obciążony przedpłatą stanowiącą 30% całkowitej ceny rezerwacji w ciągu 14 dni przed przyjazdem.

Rezerwuj wcześniej, aby skorzystać z naszego pakietu "Harmonia Ciała i Umysłu" i zaplanuj wyjątkowe wakacje pełne wypoczynku.

 

*oferta ważna w miesiącach od 01.06.2023 do 30.09.2023, min. 3 noce.

WYPOSAŻENIE

Śniadanie


WiFi w pokojach
w cenie


Parking własny
w cenie


Palenie zabronione


Sauna
w cenie


Plac zabaw dla dzieci
w cenie


Jacuzzi
w cenie


Usługi SPA
w cenie


Pakiet oferuje

Smrekowa Polana Resort & SPA


PAKIETY OBIEKTU ›

Zakopane ›
ul. Smrekowa 23F
34-500
woj. małopolskie ›
tel. 534506060
www.smrekowapolana.pl


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
HARMONIA CIAŁA I UMYSŁU (pakiet)Prosta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w Smrekowa Polana Resort & SPA.

rezerwacja zabezpieczona SSL

Smrekowa Polana Resort & SPA na mapie

Szukaj dojazdu