GALANTY SPA dla PARY

  śniadanie i obiadokolacja     Bieliny

Rezerwuj pakiet

 
 

opis pakietu

Zapraszamy na romantyczną noc we DWOJE z kolacją i śniadaniem, delikatnym i zmysłowym SPA oraz relaksem i odpoczynkiem w strefie Wellness.

Pakiet GALANTY SPA DLA PARY z noclegiem w domku parterowym, rytuałem W ony uciecce na łóżku Salve in Terra lub rytuałem Kiej rosom de LUX w kabinie Rasul oraz strefą Wellness na wyłączność Wpół rozebrano, zaparło i odetchnęło.

 

Cena: 990 zł / 1 noc / 2 osoby

Doba od 16.00 do 12.00

 

W ony uciecce to delikatny, eteryczny, intymny … niebiański rytuał SPA dla Dwojga w kabinie Salve in Terra. Budzi uśpione zmysły i uwodzi bliskością, pozwala doświadczyć wspólnego relaksu i zmysłowej pielęgnacji ciała. Pozytywnie wpływa na zacieśnienie partnerskich relacji. Parowa kabina, płynnie zmieniające się światło, mieszanka glinki Bolus Alpha z naturalnymi olejami marki Kurland i ruchome łóżko dają niezapomniane uczucie magicznej podróży na skrzydłach motyla, zakończonej tropikalnym deszczem. Rytuał uzupełnia wzajemny olejowy masaż. Zabieg ma działanie rewitalizujące i detoksykujące, pobudza przemianę materii i odtruwa.

Kiej rosom de LUX to kolorowy rytuał w kabinie parowej Rasul i zmysłowa gra żywiołów – wody, ognia, ziemi i powietrza. Naturalne glinki mineralne prosto z Kurlandii, aromatyczny peeling solny, podgrzewane fotele, rozgrzewająca para, relaksacyjna muzyka i niezliczona ilość „gwiazd” nad głowami. Błogostan zakończony tropikalnym deszczem. Wzajemny olejowy masaż ... Niezapomniane chwile w miłym towarzystwie. Efekt – wygładzona, oczyszczona, delikatna i rozświetlona skóra twarzy i ciała … zrelaksowany umysł.

Wpół rozebrano, zaparło i odetchnęło to strefa Wellness na wyłączność, a w niej Ruska bania, Gorąca i Zimna beczka oraz Chata solna. Ruska bania pomaga zregenerować siły po ciężkim dniu i odprężyć zmęczony umysł. Pod wpływem gorącej parowej kąpieli organizm produkuje endorfiny odpowiedzialne za poprawę nastroju. A naprzemienne stosowanie ciepła i zimna skutecznie hartuje organizm. Gorąca beczka umożliwia kąpiel na świeżym powietrzu, niezależnie od pory roku, w dzień czy w nocy, w zimie czy w lecie – bez względu na aurę możemy poddać swoje ciało relaksującemu działaniu wody i wygrzać je w gorącej parze. Natomiast w Chacie solnej zrelaksujemy się na wygodnych leżakach oddychając czystym powietrzem. Strefa Wellness to relaks dla ciała i uczta dla ducha.

 

W PAKIECIE PROPONUJEMY:

  • 1 nocleg w domku parterowym – domek jest dobrze wyposażony (pościel, ręczniki, przybory kuchenne, inne przydatne drobiazgi);
  • 1 kolację dla 2 osób w dniu przyjazdu;
  • 1 śniadanie dla 2 osób;
  • na wyłączność WELLNESS GALANTY ŁOGRÓDECEK dla DWOJGA (Ruska bania, Gorąca i Zimna beczka, Chata solna) – do 2 godzin, w ustalonym wcześniej terminie;
  • 1 rytuał dla DWOJGA do wyboru: W ony uciecce – rytuał na łóżku Salve in Terra z glinką enzymatyczną Bolus Alpha i olejkiem (90 min) LUB Kiej rosom de LUX – rytuał w kabinie Rasul z wykorzystaniem naturalnych glinek mineralnych oraz soli atlantyckiej (90 min);
  • romantyczną dekorację domku;
  • drewno na ognisko;
  • możliwość przyjechania ze zwierzętami;
  • parking;
  • podjęcie próby lotu na miotle Carownicy …

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt: recepcja@carownica.pl; tel. 508 911 508

WYPOSAŻENIE

WiFi w recepcji


Śniadanie
w cenie


WiFi w pokojach
w cenie


Parking własny
w cenie


Basen odkryty
w cenie


Sauna


Opieka nad dziećmi


Obiadokolacja


Akceptujemy zwierzęta
w cenie


Plac zabaw dla dzieci
w cenie


Usługi SPA


Jacuzzi


Wypożyczalnia rowerów


Pakiet oferuje

Siedlisko Carownica Wellness & SPA


PAKIETY OBIEKTU ›

Bieliny ›
ul. Lechów 137a
26-004
woj. świętokrzyskie ›
tel. 606 215 028
www.carownica.pl


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
GALANTY SPA dla PARYProsta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w Siedlisko Carownica Wellness & SPA.

rezerwacja zabezpieczona SSL

Siedlisko Carownica Wellness & SPA na mapie

Szukaj dojazdu