Ferie zimowe nad morzem z rozgrzewającą Balią

  min. 4 nocy       bez wyżywienia     Jantar

Rezerwuj pakiet

 
 

opis pakietu

Ferie nad morzem zamiast na nartach? Jak najbardziej! Szczególnie w Domach Morskich! U nas poznasz zupełnie nowe oblicze zimowego wypoczynku. Zapraszamy na pobyt w ogrzewanych domach, które mają w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę oraz zamykany, prywatny taras lub ogród.


Decydując się na przygotowany przez nas pakiet, zapewnisz sobie komfortowe i pełne atrakcji ferie. Cena pobytu zawiera minimum cztery noclegi. Za nocleg dzieci w wieku do trzech lat (urodzonych w roku 2021 i później) nie zapłacisz nic. Dla dzieci można wypożyczyć łóżeczko, krzesełko, wanienkę i nakładkę sedesową – prosimy wówczas o wcześniejszą rezerwację rzeczy. Cena obejmuje także miejsce postojowe dla 2 samochodów (trzeci samochód dodatkowo płatny) oraz media (prąd, wodę, WiFi) i podatek VAT.  


Zapraszamy również psiaki, które mogą u nas korzystać z zamkniętego wybiegu o powierzchni 400 m2. Znajdziesz na nim tor przeszkód, zabawki, wodę i woreczki do sprzątania psich odchodów. Psy nocują u nas bezpłatnie (maksymalnie 2 w jednym domku) niezależnie od ich wagi i wielkości.


Dodatkowa gratka to typowo zimowe atrakcje na wyciągnięcie ręki. W cenie pakietu otrzymasz godzinny seans w balii ogrodowej, która mieści 6 osób. Balię należy zarezerwować najpóźniej 4 godziny przed planowanym seansem. Godzina rozpoczęcia seansu jest ustalana w zależności od dostępności balii. Jeśli jesteś miłośnikiem morsowania, będziesz mógł zanurzyć się w lodowatej morskiej wodzie. A dla dzieciaków mamy sanki, które można wypożyczyć – bo co to za zima bez śnieżnego szaleństwa!


Pakiety na ferie zimowe będą dostępne od 12.01.2024 do 03.03.2024 Przekonaj się, że morze zimą ma swój urok!


W dniu przyjazdu pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 500 zł.

zasady anulacji

W celu potwierdzenia rezerwacji wymagana jest wpłata 30% od całości kwoty po dokonaniu rezerwacji. 

Anulowanie rezerwacji: Możesz bezpłatnie odwołać rezerwację co najmniej 14 dni przed przyjazdem. W razie rezygnacji co najmniej 14 dni przed terminem rozpoczęcia pobytu następuje zwrot całego wpłaconego zadatku. 

Przedpłata: Zostaniesz obciążony przedpłatą stanowiącą 30% całkowitej kwoty w trakcie dokonywania rezerwacji. Do 14 dni przed przyjazdem należy opłacić resztę należności. 

 

 

WYPOSAŻENIE

WiFi w pokojach


Animacje dla dzieci
w cenie


Parking własny
w cenie


Przyjazny niepełnosprawnym


Plac zabaw dla dzieci
w cenie


Siłownia
w cenie


Akceptujemy zwierzęta
w cenie


Basen odkryty
w cenie


Wypożyczalnia rowerów


Pakiet oferuje

Domy Morskie


PAKIETY OBIEKTU ›

Jantar ›
ul. Rybacka 15a
82-103
woj. pomorskie ›
tel. 510264162
www.domymorskie.pl


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
Ferie zimowe nad morzem z rozgrzewającą BaliąProsta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w Domy Morskie.

rezerwacja zabezpieczona SSL

Domy Morskie na mapie

Szukaj dojazdu