Domki na Święta - Pobyt Świąteczny w Osada Zator Family

  min. 4 nocy       bez wyżywienia     Łowiczki

Rezerwuj pakiet

 
 

opis pakietu

Magiczne święta Bożego Narodzenia tylko w Osada Zator Family! Zapraszamy do spędzenia świąt Bożego Narodzenia z dala od zgiełku miasta w domkach położonych w malowniczym regionie Beskidu Małego.

Dla naszych gości w każdym domku czekać będzie specjalny przygotowany, świąteczny kosz powitalny. Ponadto, pobyt urozmaici wizyta Świętego Mikołaja.

 

Termin: 23-27.12.2020r (4 noce)

899 zł doba/domek

 

Święta poza domem to okazja do wypoczynku i spędzenia rodzinnych świąt w gronie najbliższych. Naszym gościom gwarantujemy 4 noclegi w domkach, mogących pomieścić do 6 osób. Każdy z domków posiada dwie sypialnie. W salonie znajduje się również dodatkowa kanapa wypoczynkowa, z funkcją spania. Każdy domek posiada w pełni wyposażoną kuchnię wraz z mikrofalą, czajnikiem oraz ekspresem do kawy. Łazienka została wyposażona w prysznic z deszczownicą. Ponadto, w łazienkach znajduje się suszarka, ręczniki i inne udogodnienia, niezbędne w czasie pobytu.
Przestronny teren który otacza domki idealnie nadaje się na zimowe szaleństwa takie jak lepienie bałwana, czy wielką bitwę na śnieżki. Ponadto, w niedalekiej odległości od naszych domków znajduję się Energylandia, która w okresie zimowym zamienia się w Zimową Krainę nie tylko dla najmłodszych.
W terminie świąt Bożego Narodzenia Osadę Zator odwiedzi Święty Mikołaj, który rozda dzieciom oraz ich rodzinom wyjątkowe prezenty.

 

Spędź rodzinne Święta Bożego Narodzenia w Osada Zator Family!

WYPOSAŻENIE

Parking przy ulicy
w cenie


WiFi w pokojach
w cenie


Akceptujemy zwierzęta
w cenie


Plac zabaw dla dzieci
w cenie


Palenie zabronione


Pakiet oferuje

Osada Zator Family


PAKIETY OBIEKTU ›Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
Domki na Święta - Pobyt Świąteczny w Osada Zator FamilyProsta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w Osada Zator Family.

rezerwacja zabezpieczona SSL

Osada Zator Family na mapie

Szukaj dojazdu