Cennik weekendowy

  min. 3 nocy       bez wyżywienia     Kościelisko

Rezerwuj pakiet

 
 

opis pakietu

Dlaczego warto zorganizować pobyt w Rezydencji:

To nowoczesny obiekt, o najwyższym standardzie wykonania i obsługi Gości. Jego lokalizacja na uboczu, a jednocześnie blisko tatrzańskich szlaków i z dogodną komunikacją do atrakcji Zakopanego, czyni z niego miejsce wypoczynku pożądane przez każdego klienta o wyrafinowanym guście. Oddalenie od radosnego zgiełku miasta pozwoli na niezmącony niczym wypoczynek bądź naukę. Zapewniamy doskonałe warunki zregenerowania sił po zajęciach (podgrzewany basen (od 0,60m. do 1,50m. głebokości) sauna, siłownia, jacuzzi – bez ograniczeń czasowych – 24 godz/dobę) Rezydencja jest też wspaniałym miejscem na bazę wypadową na spacery.

Atrakcje:

Rezydencja oddaje do dyspozycji Gości duży i elegancki ogród zaprojektowany przez architekta zieleni z miejscem na ognisko, duży grill oraz oczkiem wodnym z fontanną oraz dużo wolnej przestrzeni trawiastej wśród której ukryta jest altanka.

Około 500 m od obiektu znajdują się tereny tras biegowych a około kilometra wejście na ścieżkę pod reglami. Również ok. 50m od obiektu znajduje się plac Gminnego Ośrodka Kultury ze sceną letnią oraz urządzeniami do ćwiczeń i placem zabaw dla dzieci.

Ilość miejsc parkingowych:

Dwa miejsca w garażu i cztery na parkingu zewnętrznym w ogrodzie. Nie ma możliwości zaparkowania autokaru. Garaż i miejsca parkingowe na ogrodzie są monitorowane.

Sala konferencyjna:

W obiekcie jest mała sala konferencyjna na 16 osób. Zajęcia szkoleniowe mogą odbywać się zarówno w typowej sali szkoleniowej jak i w salonie na wygodnych kanapach (np. zajęcia z coachingu) jak również w jadalni wyposażonej w długi stół .

zasady anulacji

Jeśli Gość zrezygnuje 60 - 7 dni przed przyjazdem zapłaci 30% wartości rezerwacji

Jeśli Gość zrezygnuje  7 - 1 dzień przed przyjazdem zapłaci 100% wartości rezerwacji

 

WYPOSAŻENIE

WiFi w pokojach
w cenie


Basen kryty
w cenie


Parking własny
w cenie


Sauna
w cenie


Plac zabaw dla dzieci
w cenie


Palenie zabronione


Siłownia
w cenie


Jacuzzi
w cenie


Pakiet oferuje

Rezydencja Marjo


PAKIETY OBIEKTU ›

Kościelisko ›
ul. Nędzy Kubińca 220
34-511
woj. małopolskie ›
tel. 182070064
www.marjozakopane.pl


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
Cennik weekendowyProsta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w Rezydencja Marjo.

rezerwacja zabezpieczona SSL

Rezydencja Marjo na mapie

Szukaj dojazdu