Cennik standardowy

  bez wyżywienia     Szklarska Poręba

Rezerwuj pakiet

 
 

opis pakietu

 

 

UWAGA dot. faktur!

Jeśli faktura zaliczkowa lub faktura za pobyt ma być wystawiona na firmę, to prosimy o przekazanie danych firmy przy dokonywaniu rezerwacji.

Gdy dane podmiotu, na który ma być wystawiona faktura nie zostaną podane przy dokonywaniu rezerwacji, faktura zostanie wystawiona na osobę prywatną dokonującą rezerwacji i/lub wpłaty.

zasady anulacji

Warunki rezerwacji pobytu w Willi Anna:

 

 1. Zapytanie dotyczące pobytu w Leśniczówce Willa Anna może być dokonane telefonicznie lub drogą e-mailową ( info@willaanna.pl). W odpowiedzi na zapytanie Klient otrzymuje ofertę drogą elektroniczną (e- mailem). Po zaakceptowaniu oferty (dokonanie rezerwacji) Klient otrzymuje potwierdzenie rezerwacji w formie dokumentu zawierającego szczegółowe warunki rezerwacji według swego wyboru drogą elektroniczną (e- mailem) . Klient zobowiązany jest do odesłania akceptacji rezerwacji (co poświadcza zapoznanie się klienta z warunkami rezerwacji), drogą elektroniczną (e- mailem), w terminie określonym w rezerwacji.
 2. Klient zobowiązany jest do wpłaty zaliczki lub całości kwoty w terminie określonym w rezerwacji zgodnie z wybraną ofertą.
 3. Rezerwacje uważa się za skutecznie dokonaną po dopełnieniu procedury wskazanej w punkcie 1 i 2 powyżej.
 4. Podane w cenniku ( http://www.willaanna.pl/) ceny za apartament/dzień obejmują: zakwaterowanie i nocleg w ilości wskazanej w rezerwacji, zużycie wody, prądu i ogrzewania, końcowe sprzątanie, korzystanie z pościeli i ręczników (zmiana 1 x tydzień), mydła oraz kawy i herbaty, drewna i rozpałki do kominka (Salon), Wi-Fi, niestrzeżonego parkingu, całej infrastruktury (staw, plac zabaw dla dzieci, rowery, itd.) znajdującej się przy posesji przy Wolności 15. oraz korzystanie z sauny w ilości wskazanej w rezerwacji. Świadczenia dodatkowe zadysponowane przez klienta na miejscu pobytu (np. codzienne sprzątanie czy dodatkowe korzystanie z sauny, itp.) są - pod warunkiem ich dostępności - płatne dodatkowo.
 5. Leśniczówka Willa Anna informuje klienta o wszelkich ewentualnych zmianach warunków skutecznie dokonanej rezerwacji pisemnie (e- mailem). W wypadku, gdy zmiana dotyczy istotnego punktu umowy, klientowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy w terminie 3 dni od otrzymania informacji - dotychczas wpłacona przez Klienta kwota zostanie wówczas zwrócona Klientowi w całości.
 6. Klient może dokonać rezygnacji z rezerwacji z zastrzeżeniem ew. zwrotu zaliczki zgodnie z wybraną ofertą. Opłata za rezerwację dokonaną na podstawie oferty bezzwrotnej nie podlega zwrotowi. 

  W wypadku rezygnacji z rezerwacji zgodnie z regulaminem kwota wpłacona przez Klienta po potrąceniu odstępnego, jest zwracana w terminie 5 dni po otrzymaniu pisemnej dyspozycji Klienta zawierającej nr jego konta bankowego.
 7. W momencie przyjazdu gospodarz Leśniczówki Willa Anna pobierze od Klienta za pokwitowaniem, kaucję w wysokości500 PLN/apartament (w formie blokady na karcie przy użyciu terminala płatniczego a przy braku karty pobrana będzie gotówka), na zabezpieczenie pokrycia ewentualnych szkód wyrządzonych przez Klienta podczas jego pobytu. Równowartość tych szkód może zostać potrącona z kaucji.
 8. Klient powinien dbać o zachowanie zasad dobrego sąsiedztwa przy korzystaniu z obiektu, utrzymywać obiekt w należytym stanie i pozostawić go w takim stanie z chwilą wyjazdu.
 9. Przed dokonaniem rezerwacji Klienta winien szczegółowo zapoznać się z ofertą podaną na stronie http://www.willaanna.pl/. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub zapytań, wyjaśnić je dzwoniąc pod numer +48 508 199 665  pod rygorem bezskuteczności zastrzeżeń i reklamacji zgłaszanych z tego tytułu.
 10. W wypadku gdyby obiekt wakacyjny nie odpowiadał warunkom umowy rezerwacji, lub dodatkowym wyjaśnieniom złożonym zgodnie z punktem 9 powyżej Leśniczówka Willa Anna przedstawi Klientowi propozycje równorzędnego lub podobnego obiektu zastępczego. Jeśli okazałoby się to niemożliwe, lub Klient odrzuciłby z istotnych przyczyn propozycje Leśniczówki Willi Anna - wpłacona kwota zostanie zwrócona w całości lub w części (z potrąceniem wartości usług już wyświadczonych).

 

 

WYPOSAŻENIE

WiFi w pokojach
w cenie


Parking własny
w cenie


Palenie zabronione


Pakiet oferuje

Willa Anna


PAKIETY OBIEKTU ›

Szklarska Poręba ›
ul. ul. Wolności 15
58-580
woj. dolnośląskie ›
tel. 508199665
www.willaanna.pl


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
Cennik standardowyProsta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w Willa Anna.

rezerwacja zabezpieczona SSL

Willa Anna na mapie

Szukaj dojazdu