Carownie dla DWOJGA

  min. 2 nocy       śniadanie i obiadokolacja     Bieliny

Rezerwuj pakiet

 
 

opis pakietu

Zapraszamy na romantyczny weekend we DWOJE z kolacją i śniadaniem, delikatnym i zmysłowym SPA, odprężającym hydromasażem na suchym łóżku wodnym oraz relaksem i odpoczynkiem w strefie Wellness.

Pakiet CAROWNIE DLA DWOJGA z noclegiem w domku piętrowym z sauną i kominkiem, rytuałem Zywcem do nieba de LUX na łóżku Salve in Terra, rytuałem Strzały pierzaste w kabinie Rasul, odprężającym hydromasażem na suchym łóżku wodnym Poturbaceni oraz strefą Wellness na wyłączność Wpół rozebrano, zaparło i odetchnęło.

 

Cena: 2400 zł/ 2 noce / 2 osoby

Doba od 16.00 do 12.00

 

Zywcem do nieba de LUX to delikatny, eteryczny, intymny … niebiański rytuał SPA dla Dwojga w kabinie Salve in Terra. Budzi uśpione zmysły i uwodzi bliskością, pozwala doświadczyć wspólnego relaksu i zmysłowej pielęgnacji ciała. Pozytywnie wpływa na zacieśnienie partnerskich relacji. Parowa kabina, płynnie zmieniające się światło, glinka enzymatyczna Bolus Alba marki Kurland i ruchome łóżko dają niezapomniane uczucie magicznej podróży na skrzydłach motyla, zakończonej tropikalnym deszczem. Rytuał uzupełnia wzajemny olejowy masaż. Zabieg ma działanie rewitalizujące i detoksykujące, pobudza przemianę materii i odtruwa.

Strzały pierzaste to piankowy rytuał w kabinie Rasul, który korzystnie wpływa na oczyszczenie ciała, poprawia ukrwienie, nadaje skórze świeżość, likwiduje zakwasy po wysiłku sportowym. Rytuał uzupełnia wzajemny olejowy masaż.

Poturbaceni to hydromasaż na suchym łóżku wodnym. Masujące ogrzane strumienie wody działają odprężająco i rozluźniająco, pozwalają na regenerację sił. Towarzyszące leżakowaniu muzykoterapia i koloroterapia sprawiają, że to relaks nie tylko dla ciała, ale i dla duszy. Łóżko wodne to propozycja, dzięki której odzyskasz radość życia, usprawnisz funkcjonowanie organizmu i złagodzisz dolegliwości bólowe.

Wpół rozebrano, zaparło i odetchnęło to strefa Wellness na wyłączność, a w niej Ruska bania, Gorąca i Zimna beczka oraz Chata solna. Ruska bania pomaga zregenerować siły po ciężkim dniu i odprężyć zmęczony umysł. Pod wpływem gorącej parowej kąpieli organizm produkuje endorfiny odpowiedzialne za poprawę nastroju. A naprzemienne stosowanie ciepła i zimna skutecznie hartuje organizm. Gorąca beczka umożliwia kąpiel na świeżym powietrzu, niezależnie od pory roku, w dzień czy w nocy, w zimie czy w lecie – bez względu na aurę możemy poddać swoje ciało relaksującemu działaniu wody i wygrzać je w gorącej parze. Natomiast w Chacie solnej zrelaksujemy się na wygodnych leżakach oddychając czystym powietrzem. Strefa Wellness to relaks dla ciała i uczta dla ducha.

 

W PAKIECIE PROPONUJEMY:

 • 2 noclegi w domku piętrowym z sauną i kominkiem – domek jest dobrze wyposażony (pościel, ręczniki, przybory kuchenne, inne przydatne drobiazgi);
 • 2 kolacje dla 2 osób;
 • 2 śniadania dla 2 osób;
 • na wyłączność WELLNESS GALANTY ŁOGRÓDECEK dla DWOJGA (Ruska bania, Gorąca i Zimna beczka, Chata solna) – 2 wejścia do 2 godzin każde, w ustalonym wcześniej terminie;
 • rytuał dla DWOJGA Zywcem do nieba de LUX – rytuał na łóżku Salve in Terra z glinką enzymatyczną Bolus Alba i olejkiem (90 min);
 • rytuał dla DWOJGA Strzały pierzaste – rytuał w kabinie Rasul z pianą z mydlaną hamam i olejkiem (90 min);
 • hydromasaż na suchym łóżku wodnym Poturbaceni – po 2 masaże dla każdej osoby (2 masaże x 2 osoby x 30 min);
 • romantyczną dekorację domku;
 • drewno do kominka i na ognisko;
 • możliwość przyjechania ze zwierzętami;
 • parking;
 • podjęcie próby lotu na miotle Carownicy …

W przypadku pytań prosimy o kontakt: recepcja@carownica.pl; tel. 508 911 508

WYPOSAŻENIE

WiFi w recepcji


Śniadanie
w cenie


WiFi w pokojach
w cenie


Parking własny
w cenie


Basen odkryty
w cenie


Sauna


Opieka nad dziećmi


Obiadokolacja


Akceptujemy zwierzęta
w cenie


Plac zabaw dla dzieci
w cenie


Usługi SPA


Jacuzzi


Wypożyczalnia rowerów


Pakiet oferuje

Siedlisko Carownica Wellness & SPA


PAKIETY OBIEKTU ›

Bieliny ›
ul. Lechów 137a
26-004
woj. świętokrzyskie ›
tel. 606 215 028
www.carownica.pl


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
Carownie dla DWOJGAProsta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w Siedlisko Carownica Wellness & SPA.

rezerwacja zabezpieczona SSL

Siedlisko Carownica Wellness & SPA na mapie

Szukaj dojazdu