Boże Narodzenie 2022

  min. 3 nocy       bez wyżywienia     Osjaków

Rezerwuj pakiet


opis pakietu

Zapraszamy do spędzenia Świąt Bożego Narodzenia w Osadzie Osjaków.  Jak co roku postaramy się żebyście spędzili Państwo Święta w wyjątkowej atmosferze. Przystrojona choinka, słodki upominek, świąteczne pierniczki będą czekały na Państwa w zarezerwowanym przez Was domku/apartamencie. W tym roku pakiet bożonarodzeniowy nie obejmuje wyżywienia, ale każdy obiekt posiada aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, więc jest możliwość samodzielnego przygotowania posiłków. Możemy pomóc w zamówieniu cateringu w zaprzyjaźnionej restauracji. 
Oferta obejmuje noclegi min. od 23 do 26 grudnia w domku lub w apartamencie. W cenę noclegu wliczone są: miejsce parkingowe, choinka, ręczniki, pościel, Internet, sprzątanie końcowe. Cena obejmuje jedno wejścia do strefy relaksu (1h 45 min.) . Strefa relaksu jest czynna codziennie od 9.00 do 22.45. jedynie  24 grudnia jest czynna w godz. 9.00 do 15.45. Cena nie zawiera sprzątania w trakcie pobytu. 

 

 

zasady anulacji

Rezerwacje można bezpłatnie anulować do 14 dni przed przyjazdem. Jeśli rezerwacja zostanie anulowana 13 lub mniej dni przed przyjazdem zaliczka staje się zadatkiem i nie zostanie zwrócona. Zasada ta obowiązuje dla całego roku, z wyjątkiem terminów specjalnych.
Nie zwracamy środków za opłacone i niewykorzystane doby pobytu.
W przypadku rezerwacji całej Osady(rezerwacja grupowa) można bezpłatnie dokonać anulacji na warunkach określonych w ofercie.

WYPOSAŻENIE

Śniadanie


WiFi w pokojach
w cenie


Obiadokolacja


Parking własny
w cenie


Sauna


Palenie zabronione


Plac zabaw dla dzieci
w cenie


Jacuzzi


Akceptujemy zwierzęta
w cenie


Klimatyzacja


Wypożyczalnia rowerów
w cenie


Basen odkryty


Pakiet oferuje

Osada Osjaków


PAKIETY OBIEKTU ›

Osjaków ›
ul. Sieradzka 78
98-320
woj. łódzkie ›
tel. 530222216
www.norda-osada.pl


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
Boże Narodzenie 2022Prosta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w Osada Osjaków.

rezerwacja zabezpieczona SSL

Osada Osjaków na mapie

Szukaj dojazdu