Boże Ciało w Zakopanem

  min. 3 nocy       tylko śniadanie     Zakopane

Rezerwuj pakiet


opis pakietu

Spędź Boże Ciało w Zakopanem

Zapraszamy na długi czerwcowy weekend Bożego Ciała do Pensjonatu Dawidek w Zakopanem. Jest to idealny czas, który warto przeznaczyć na aktywny wypoczynek.

Ciepłe promienie słońca zachęcają do spacerów, szlaki nie są jeszcze aż tak bardzo zatłoczone i można w spokoju cieszyć się pięknem otaczającej przyrody. Od nas blisko jest na Antałówkę i Bachledzki Wierch. Są to szczyty w centrum miasta, z których można podziwiać widok na Tatry i Zakopane. Są to rewelacyjne miejsca na popołudniowe spacery. Nasi goście doceniają również to, że do Kuźnic, w których znajduje się dolna stacja kolejki na Kasprowy Wierch, można dojść spacerem. To również tam ma początek wiele popularnych szlaków turystycznych np. na Nosal, Kalatówki, Giewont czy do Doliny Gąsienicowej.

Górskie rodzinne wycieczki warto wzbogacić o odwiedziny w Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN i Tatrzańskim Parku Edukacyjnym, w którym można zobaczyć jelenie, lisy, świstaki i wiele innych gatunków zwierząt.

Czerwiec to czas grillowania, dlatego na terenie naszego ośrodka przygotowaliśmy specjalne miejsce przeznaczone do tego celu, ze stolikami, krzesłami i parasolami.

Dlaczego warto?

  • doskonała lokalizacja pensjonatu, blisko głównych atrakcji miasta
  • piękna pogoda zachęca do wędrówek górskimi szlakami
  • miejsce do grillowania
  • plac zabaw dla dzieci
  • możliwość korzystania z sauny

WYPOSAŻENIE

WiFi w recepcji
w cenie


Śniadanie
w cenie


WiFi w pokojach
w cenie


Parking własny
w cenie


Plac zabaw dla dzieci
w cenie


Palenie zabronione


Pakiet oferuje

Pensjonat Dawidek


PAKIETY OBIEKTU ›

Zakopane ›
ul. ul. Pardałówka 23
34-500
woj. małopolskie ›
tel. 182019106
www.dawidek.pl


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
Boże Ciało w ZakopanemProsta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w Pensjonat Dawidek.

rezerwacja zabezpieczona SSL

Pensjonat Dawidek na mapie

Szukaj dojazdu