Boże Ciało w Dworze Kombornia

  min. 3 nocy       śniadanie i obiadokolacja     Korczyna

Rezerwuj pakiet


opis pakietu

Czerwiec, jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku, świeżość zieleni, ptasie trele wśród wiekowych drzew, zapach świeżo skoszonej trawy, sielsko-anielsko... W czerwcowy weekend  zapraszamy Państwa do magicznej wiejskiej rezydencji, enklawy ciszy, spokoju i prywatności. Miejsca w którym czas biegnie wolniej, a słowo muszę nie istnieje. Doskonała kuchnia, wyborne wina, odpoczynek w SPA. Relaks, relaks, relaks. 

 

BEZPIECZNY POBYT

Dwór Kombornia to obiekt butikowy, o charakterze kameralnego zacisza. Na 10 hektarach mieści się zabytkowy park z alejkami spacerowymi, ogród i przestrzeń rekreacyjna. Wszystkie pokoje są ozonowane po każdym pobycie, zapewniając maksymalną czystość i bezpieczeństwo. Pokoje hotelowe rozmieszczone są w 4 osobnych budynkach, co gwarantuje spokój i ciszę w trakcie pobytu. Restauracja Magnolia obejmuje kilka osobnych saloników i tarasów.

Pakiet obejmuje:

  • 3 noclegi w wybranym pokoju w Dwór Kombornia Hotel&SPA****,
    lub
  • 3 noclegi w wybranym pokoju w Dwór Kombornia- Folwark***,
  • 3 bogate śniadania,(pieczywo z małej lokalnej rodzinnej piekarni, wędliny, pasztety, sałatki, galaretki mięsne własnej produkcji)*,
  • 3 Vouchery o wartości 75 PLN/osoba/doba na dowolnie wybrane menu Restauracji Magnolia i menu Szef Kuchni poleca.
     

Polecamy dodatkowo:

Zamów na minimum 7dni przed przyjazdem a otrzymasz:

  • 15% rabatu na zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała, rytuały i masaże z oferty ChocoWine SPA w dniach czwartek i piątek! (nie dotyczy pozostałych zabiegów z oferty ChocoWine SPA),
  • cenę biletów dla dwóch osób na czasową degustację win w Salonie Win Karpackich 149 PLN zamiast 198 PLN.

 

Pakiet obowiązuje w terminie 8-11.06.2023r. na minimum 3 noclegi.


Niewykorzystanie któregokolwiek elementu wchodzącego w skład pakietu nie powoduje zmniejszenia jego wartości.
Cena zawiera podatek VAT. Promocji nie można łączyć z innymi ofertami promocyjnymi.

Jeżeli chcą Państwo dokonać zmian w powyższej ofercie lub chcieliby Państwo otrzymać inny, przygotowany specjalnie dla Państwa pakiet dedykowany, prosimy o kontakt z Działem Rezerwacji Indywidualnych: recepcja@DworKombornia.pl

zasady anulacji

Potwierdzeniem rezerwacji w obiektach Dwór Kombornia Hotel&SPA**** i Dwór Kombornia - Folwark*** jest wpłata 30% ceny w terminie do 3 dni od momentu przyjęcia rezerwacji wstępnej.

Płatności można dokonać: 

a) gotówką na Recepcji, 

b) kartą kredytową (w takim przypadku prosimy o przekazanie wypełnionego formularza Mil Order Form lub podanie danych z karty telefonicznie w celu dokonania jej obciążenia lub pre-autoryzacji) 

c) płatnością zdalną poprzez link

d) przelewem na rzecz

RSF Sp. z o.o., 

Kombornia 1, 38-420 Korczyna, 

Polska, Bank: Santander Bank Polska, 

BIC/ SWIFT: WBKPPLPP - 

konto PLN: PL 60 1090 1665 0000 0001 3513 3520 - 

konto EURO: PL 48 1090 2053 0000 0001 3741 4400 


 

Sezony w okresie od 2.01.2022-8.01.2023 (podana daty oznaczają dzień rozpoczęcia i zakończenia doby hotelowej) : Sezon Podstawowy: 2-5.01, 9.01-14.04, 17.04-28.04, 3.05-14.06, 19.06-30.06, 11.09-9.11, 13.11 -22.12, 27.12-29.12. Sezon Lato: 1.07-10.09. Sezon Świąteczny: 6-9.01, 15-18.04, 29.04-3.05, 16-19.06, 10-13.11, 23-26.12, 30.12.22-1.01.23; 5-8.01.2023. 


 

Sezon Podstawowy:

bezpłatna anulacja lub zmiana rezerwacji jest możliwa na 7 dni przed przyjazdem. Jeżeli rezerwacja zostanie anulowana lub zmieniona po ustalonym terminie, będziemy zmuszeni obciążyć Państwa kosztami w wysokości 30% wartości pobytu tytułem zwrotu poniesionych przez Hotel kosztów i nakładów oraz strat związanych z niewykorzystanym pokojem hotelowym, nie mniej jednak niż wartość pierwszego rezerwowanego noclegu według aktualnego cennika. 

Sezon Lato: 

bezpłatna anulacja lub zmiana rezerwacji jest możliwa na 14 dni przed przyjazdem. Jeżeli rezerwacja zostanie anulowana lub zmieniona po ustalonym terminie, będziemy zmuszeni obciążyć Państwa kosztami w wysokości 30% wartości pobytu tytułem zwrotu poniesionych przez Hotel kosztów i nakładów oraz strat związanych z niewykorzystanym pokojem hotelowym, nie mniej jednak niż wartość pierwszego rezerwowanego noclegu według aktualnego cennika . 

Sezon Świąteczny: 

bezpłatna anulacja lub zmiana rezerwacji jest możliwa na 21 dni przed przyjazdem. Jeżeli rezerwacja zostanie anulowana lub zmieniona po ustalonym terminie, będziemy zmuszeni obciążyć Państwa kosztami w wysokości 50% wartości pobytu tytułem zwrotu poniesionych przez Hotel kosztów i nakładów oraz strat związanych z niewykorzystanym pokojem hotelowym, nie mniej jednak niż wartość pierwszego rezerwowanego noclegu według aktualnego cennika. W przypadku rezygnacji z pakietu w trakcie pobytu, Gość hotelowy tytułem zwrotu poniesionych przez Hotel kosztów i nakładów oraz strat związanych z niewykorzystanym pokojem hotelowym zobowiązany jest do zapłaty pełnej kwoty za pobyt w Hotelu do dnia rezygnacji i 90% ceny pobytu przypadającej po dacie rezygnacji według aktualnego cennika. 

Rozliczenie obciążenia nastąpi poprzez obciążenie karty kredytowej lub poprzez kompensatę z wpłaconą zaliczką. 

Powyższe warunki mogą być zmodyfikowane lub w całości zastąpione przez specjalne warunki w dedykowanych ofertach lub umowach. 

UWAGA! Informujemy, że faktura końcowa będzie wystawiona na tą samą osobę fizyczną, lub na tą samą firmę, co faktura zaliczkowa. Prosimy o kontakt z Recepcją Hotelu jeżeli faktura zaliczkowa będzie wystawiona na inną osobę fizyczną lub inną firmę niż ta, która jest właścicielem konta bankowego z którego dokonywany jest przelew. W przypadku nieuzyskania w/w informacji faktura zaliczkowa wystawiana jest na posiadacza konta bankowego. 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

WYPOSAŻENIE

Śniadanie


WiFi w pokojach
w cenie


Restauracja


Obiadokolacja


Basen kryty


Recepcja całodobowa
w cenie


Parking własny
w cenie


Palenie zabronione


Bar


Sauna


Plac zabaw dla dzieci


Jacuzzi


Usługi SPA


Siłownia


Winda


Akceptujemy zwierzęta


Klimatyzacja
w cenie


Wypożyczalnia sprzętu zimowego


Wypożyczalnia rowerów


Pakiet oferuje

Dwór Kombornia


PAKIETY OBIEKTU ›

Korczyna ›
ul. Kombornia 1
38-420
woj. podkarpackie ›
tel. 13 435 42 89
www.dworkombornia.pl


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
Boże Ciało w Dworze KomborniaProsta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w Dwór Kombornia.

rezerwacja zabezpieczona SSL

Dwór Kombornia na mapie

Szukaj dojazdu