Bed & Breakfast zwrotna

  tylko śniadanie     Suwałki

Rezerwuj pakiet

 
 

opis pakietu

W ofercie Bed & Breakfast:

  • W cenie każdego noclegu wliczone jest śniadanie w formie bufetu szwedzkiego. Śniadanie serwowane w godzinach 7:15 - 10:15. Osobom wyjeżdżającym we wcześniejszych godzinach oferujemy śniadaniowe lunch-boxy po uprzedniej informacji (przy zameldowaniu).
  • W cenę wliczone jest miejsce na monitorowanym parkingu (w zależności od dostepności/ilości gości)
  • Goście otrzymują bezpłatny dostęp do hotelowej siłowni przez 24 godziny 7 dni w tygodniu.
  • Grupy zorganizowane - cena ustalana indywidualnie poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy.
  • Co piąty pobyt w naszym hotelu = jacuzzi lub masaż klasyczny pleców gratis. 
  • Bilety dla Gości do Cinema Lumiere (grupa Helios) w stałych cenach: 19 zł (2D i 3D).
  • Pobyt dzieci do lat czterech jest bezpłatny w łóżku rodzica, 10 zł / doba za śniadanie. Pobyt dzieci starszych, do lat 12, wynosi 70% stawki osoby dorosłej.
  • Standardowa doba hotelowa rozpoczyna się o 16:00 i kończy o 12:00 dnia kolejnego. Indywidualne zameldowanie w innych godzinach możliwe wyłącznie po uprzednich ustaleniach z Recepcją - w zależności od dostępności.
  • Opłata za zwierzę 100,00 zł/ doba. Warunkiem jest zgłoszenie zwierzęcia podczas rezerwacji oraz posiadanie w czasie pobytu książeczki zdrowia z aktualnymi szczepieniami i poświadczeniem odrobaczenia.
  • Informujemy, że w weekendy mogą odbywać się wydarzenia okolicznościowe.

Klient oświadcza, iż zgodnie z  zasadami rezerwacji wyraża zgodę na preautoryzację karty kredytowej i zgadza się na warunki anulowania rezerwacji.

 

zasady anulacji

Warunki anulowania rezerwacji: W przypadku zmiany rezerwacji lub jej anulowania na 1 dzień przed przyjazdem obiekt nie obciąży Gościa żadną opłatą. W przypadku dokonania zmian w rezerwacji, niepojawienia się Gościa lub anulowania rezerwacji po tym terminie Hotel Szyszko*** obciąży Gościa opłatą w wysokości 100% opłaty za pierwszą noc pobytu.

Warunki anulowania rezerwacji dla rezerwacji z cennika Suwałki Blues Festival:  Gość może bezpłatnie odwołać rezerwację do 30 dni przed przyjazdem. Gość zostanie obciążony całkowitą ceną rezerwacji w przypadku odwołania rezerwacji w ciągu 30 dni przed przyjazdem. Wszystkie płatności są załatwiane bezpośrednio między gościem a obiektem. Hotel może obciążyć przedpłata Klienta w kwocie 100% pobytu.

W dniu planowanego przyjazdu Gość około godziny 16:00 otrzyma smsa z recepcji z prośbą o potwierdzenie przybycia. Jeżeli do godziny 17:00 recepcja nie otrzyma od Gościa odpowiedzi potwierdzającej przyjazd oraz danych do dokonania pre-autoryzacji, uznaje jego rezerwację za anulowaną.

WYPOSAŻENIE

WiFi w recepcji
w cenie


Śniadanie
w cenie


WiFi w pokojach
w cenie


Restauracja


Obiadokolacja


Recepcja całodobowa
w cenie


Parking własny
w cenie


Sauna


Palenie zabronione


Parking przy ulicy
w cenie


Jacuzzi


Siłownia
w cenie


Usługi SPA


Winda


Akceptujemy zwierzęta
w cenie


Pakiet oferuje

Hotel Szyszko


PAKIETY OBIEKTU ›

Suwałki ›
ul. Innowacyjna 3
16-400
woj. podlaskie ›
tel. 875654646
hotel-szyszko.pl


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
Bed & Breakfast zwrotnaProsta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w Hotel Szyszko.

rezerwacja zabezpieczona SSL

Hotel Szyszko na mapie

Szukaj dojazdu