22-24.03 Wiosenne SPA -50%

  min. 2 nocy       bez wyżywienia     Bieliny

Rezerwuj pakiet

 
 

opis pakietu

Przedłużamy akcję Weekend za pół ceny - tym razem pakiet Wiosenne SPA za pół ceny!

 

PAKIET z noclegiem w domku parterowym: 490 zł / 2 noclegi / 2 osoby; 122,5 zł/1 osoba/1 dzień.

PAKIET z noclegiem w domku piętrowym z sauną i kominkiem: 590 zł / 2 noclegi / 2 osoby; 147,50 zł/ 1 osoba/1 dzień.

 

W PAKIECIE PROPONUJEMY:

 • 2 noclegi (piątek-niedziela) w wybranym domku drewnianym: piętrowym lub parterowym – każdy domek jest dobrze wyposażony (pościel ręczniki, przybory kuchenne, inne przydatne drobiazgi);
 • Wejście do Strefy Wellness (Ruska bania, Ciepła i Zimna beczka, Chata solna): piątek 16.00-20.00 i sobota 16.00-20.00;
 • do wyboru rytuał SPA dla DWOJGA (90 min) - jeden rytuał przypada na każdy domek: W ony uciecce (rytuał Salve in Terra z glinką Bolus Alpha i olejkiem), Kiej rosom (kolorowy rytuał Rasul) LUB Strzały pierzaste  (piankowy rytuał w kabinie Rasul);
 • zniżka 20% na inne usługi SPA;
 • drewno do kominka i na ognisko;
 • możliwość przyjechania ze zwierzętami;
 • parking;
 • podjęcie próby lotu na miotle Carownicy …

MOŻLIWE DODATKOWE USŁUGI (ODPŁATNE):

 • dodatkowy nocleg w cenie 140 zł / domek parterowy, 190 zł / domek piętrowy;
 • dodatkowa osoba w domku: 100 zł /pobyt (nocleg i wejścia do Strefy Wellness);
 • śniadania, obiady, przekąski, zestawy grillowe i ogniskowe;
 • rowery, teleskop;
 • usługi Wellness: Chata solna, Ruska bania, Gorąca i Zimna beczka, zewnętrzne urządzenia fitness;
 • usługi SPA: rytuał na łóżku Salve in Terra, rytuał w kabinie Rasul, zabiegi na łóżku do suchego masażu wodnego, zabieg w kapsule SPA.

Doba od 16.00 do 12.00

Pakiet obowiązuje w dniach 22-24 marca 2019 r.

 

W ony uciecce to delikatny, eteryczny, intymny – niebiański rytuał Salve i Terra z glinką Bolus Alpha i olejkiem. Budzi uśpione zmysły i uwodzi bliskością, pozwala doświadczyć wspólnego relaksu i zmysłowej pielęgnacji ciała. Pozytywnie wpływa na zacieśnienie partnerskich relacji. Parowa kabina, płynnie zmieniające się światło, mieszanka glinki Bolus Alpha z naturalnymi olejami marki Kurland i ruchome łóżko dają niezapomniane uczucie magicznej podróży na skrzydłach motyla zakończonej tropikalnym deszczem. Zabieg ten to zarówno uczta dla zmysłów, jak i doskonałe oczyszczenie skóry. Delikatnie eksfoliuje pozostawiając skórę jedwabiście gładką.

Kiej rosom to kolorowy rytuał SPA i zmysłowa gra żywiołów: wody, ognia, ziemi i powietrza – w kabinie parowej Rasul. Naturalne glinki mineralne prosto z Kurlandii, rozgrzewająca para, relaksacyjna muzyka i niezliczona ilość „gwiazd” nad głowami. Błogostan zakończony tropikalnym deszczem. Niezapomniane chwile w miłym towarzystwie. Efekt – oczyszczona, delikatna i rozświetlona skóra twarzy i ciała gotowa na przyjęcie odżywczych kremów, olejów i masek … zrelaksowany umysł.

Strzały pierzaste to piankowy rytuał w kabinie parowej Rasul: mięciutka pianka z delikatnych płatków wysokiej jakości mydła z oliwą z oliwek firmy Kurland w połączeniu ze zmysłową grą żywiołów – wody, ognia, ziemi i powietrza – to namiastka orientalnej tradycji Hamam. W towarzystwie bliskiej osoby, niczym w czasach dzieciństwa, możemy beztrosko zanurzyć się w ogromnej ilości piany – jakby w chmurach. Ciało poddawane jest jej łagodnemu i dobroczynnemu dotykowi. Zabieg korzystnie wpływa na jego oczyszczenie, poprawia ukrwienie, nadając skórze świeżość. Doskonale wpływa na likwidację zakwasów po wysiłku sportowym. Wzajemny olejowy masaż będzie dopełnieniem relaksu.

WYPOSAŻENIE

WiFi w recepcji


WiFi w pokojach


Parking własny


Basen odkryty


Sauna


Akceptujemy zwierzęta


Recepcja całodobowa


Plac zabaw dla dzieci


Usługi SPA


Jacuzzi


Wypożyczalnia rowerów


Pakiet oferuje

Siedlisko Carownica


PAKIETY OBIEKTU ›

Bieliny ›
ul. Lechów 137a
26-004
woj. świętokrzyskie ›
tel. 606 215 028
www.carownica.pl


Rezerwuj pakiet

Nasz system umożliwia natychmiastową rezerwację pakietu
22-24.03 Wiosenne SPA -50%Prosta transakcja za pośrednictwem systemu Hotres to gwarancja bezpieczeństwa i ceny takiej jak w Siedlisko Carownica.

rezerwacja zabezpieczona SSL

Siedlisko Carownica na mapie

Szukaj dojazdu